Wnętrza hotelu Bristol zamienione na scenografię filmową rodem z Dzikiego Zachodu? To sprawka Gosi Baczyńskiej. Projektanta zamiast tradycyjnego wybiegu zdecydowała się połączenie kilku sal. "Część gości usadzono przy stolikach w sali, która na myśl przywodziła wnętrza kawiarni za czasów francuskiej belle époque, dobrze znane chociażby z obrazów Jeana Béraud. Część siedziała w pomieszczeniu, gdzie czerwoną podłogę pokryto perskim dywanem". W rytmach przebojów Johnny'ego Casha modelki prezentowały najnowszą kolekcję Baczyńskiej.

"Bronią w ręku Gosi Baczyńskiej jest jej umiejętność żonglowaniem nieprzystającymi do siebie estetykami". Znane nam dobrze elementy zostały zamienione na inne, ale jak się okazuje idealnie pasujące detale. Więcej o pokazie przeczytasz w naszej recenzji "East Europe Goes Wild, Wild West" >>

Zaproszenie na premierę linii autorstwa Gosi Baczyńskiej przyjęli m.in. Magdalena Boczarska, Agnieszka Woźniak-Starak, Paulina Smaszcz-Kurzajewska, Michał Witkowski, Monika Olejnik, Marta Dyks, Roma Gąsiorowska, Dawid Woliński, Tomasz Ossoliński, Robert Kupisz, Rebellook i Dorota Williams.

Gwiazdy na pokazie Gosi Baczyńskiej "East Europe Goes Wild, Wild West" >>>