Od pewnego czasu projektanci oraz marki prześcigają się w wyborze miejsc na pokazy. Prezentacje organizowane są m. in. w Soho Factory, Muzeum Sztuki Współczesnej i centrach sztuki, salach gimnastycznych, teatrach, a także w studiach telewizyjnych. Bizuu swoją kolekcję na jesień-zimę 2013 zaprezentowało w Łazienkach Królewskich, a dokładnie w restauracji Belvedere.

Bajkową scenerię ogrodów psuła trochę pogoda. Gdyby na zaproszeniach znalazła się informacja, że pokaz odbędzie się na powietrzu większość gości nie marzłaby w swoich wieczorowych kreacjach. Wiele gwiazd miało na sobie projekty autorstwa Zuzanny Wachowiak oraz Blanki Jordan z poprzednich sezonów lub premierowe sukienki, które mogliśmy zobaczyć na wybiegu (Weronika Książkiewicz, Aleksandra Kisio oraz Agnieszka Więdłocha).

Na tle czarnych klasycznych małych czarnych w stylu Bizuu wyróżniały się Joanna Horodyńska oraz Magdalena Frąckowiak. Stylistka w czarno-niebieskim komplecie pokazała nową fryzurę - długą grzywkę. Modelka i gwiazda wrześniowej okładki ELLE miała na sobie czarną spódnicę od Łukasza Jemioła oraz bluzkę La Perla.

Gwiazdy na pokazie Bizuu, jesień-zima 2013 >>

Pokaz Bizuu jesień-zima 2013, fot. Akpa