Dawid Woliński może i znany jest z insta zdjęć z windy, siłowni, czy luksusowych podróży, ale 40-latek to przede wszystkim projektant specjalizujący się w kreacjach na wieczór, czy czerwony dywan. Ubiegłego wieczoru, w hali ATM, obchodził 15 lat pracy w branży. Z okazji jubileuszu nie tylko mogliśmy skosztować tortu, ale zobaczyliśmy również najnowszą kolekcję.

"I tak na wybiegu, pomiędzy strzelistymi filarami, modelki prezentowały suknie i sukienki. Suknie z gorsetowymi górami, odsłaniającymi ramiona i obojczyki - charakterystyczne od dłuższego czasu dla Wolińskiego, mini ze złotymi nitkami, posągowe tuby przywodzące na myśl antyczne togi, sukienki z transparentnymi wstawkami na biuście (czarną miała na sobie Joanna Krupa) czy kreacje z asymetrycznym napompowanym rękawem."

Razem z dizajnerem świętowały gwiazdy. Zaproszenie od Dawida Wolińskiego przyjęły nawet Małgorzata Kożuchowska, Beata Sadowska i Natasza Urbańska, które od pewnego czasu nie pojawiają się na wydarzeniach tego typu. Nie zabrakło również Małgorzaty Rozenek-Majdan, Hanny Lis, Moniki Olejnik, Katarzyny Warnke, Ady Fijał, Renaty Kaczoruk, Zuzanny Bijoch, czy Maffashion. I mimo że hala ATM liczy sobie setki (jeśli nie tysiące) metrów kwadratowych, a wybieg był ogromny, goście w pierwszych rzędach mieli często problem z miejscem dla siebie...

Gwiazdy na jubileuszowym pokazie Dawida Wolińskiego >>