Starsza z sióstr Hadid swoje urodziny obchodzi 23 kwietnia. Jak co roku w tym dniu, media społecznościowe zalała fala sentymentalnych postów i życzeń składanych przez najważniejsze osobistości branży fashion. Dedykowane modelce posty udostępniali między innymi projektanci Michael Kors, Donatella Versace i Prabal Gurung, wizażystka i bizneswoman Charlotte Tilbury, słynny fryzjer gwiazd Luigi Murenu, legendarna redaktorka mody Carine Roitfeld oraz koleżanki po fachu Mona Tougaard czy Candice Swanepoel. 

Gigi urodzinowy wieczór postanowiła jednak spędzić w gronie rodziny i najbliższych przyjaciół.

W jednym z najmodniejszych nowojorskich lokali Zero Bond stawiło się rodzeństwo: Bella i Anwar Hadid, a także rodzice gwiazdy: Mohamed Hadid oraz Yolanda Foster Hadid z partnerem Josephem Jingoli. To nie koniec listy gości. Paparazzi w swoich obiektywach uchwycili także Emily Ratajkowski, Blake Lively, Marthę Hunt, Antoniego Porowskiego oraz Helenę Christensen. Jak zdążyły już odnotować najważniejsze plotkarskie serwisy, na imprezie zabrakło byłego partnera oraz ojca dziecka Gigi - Zayna Malika. 

Getty Images

Na uwagę zasługuję tu nie tylko personalny skład urodzinowej imprezy modelki. Zachwyty zbiera dziś przede wszystkim ultrazmysłowa stylizacja jubilatki. W rolach głównych trzyczęściowy set z białej koronki zaprojektowany przez Diona Lee, który uzupełniają kaskadowo układające się naszyjniki z pereł i torebka z kryształków utrzymana w powracającej estetyce Y2K. Całość skomponowała amerykańska stylistka Mimi Cuttrell. Mimi - robisz to dobrze! 

Po więcej zdjęć z 27. urodzin Gigi Hadid, zajrzyjcie do naszej galerii. 

_________

W ELLE.pl na co dzień informujemy Was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym ciężkim czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. Tutaj dowiecie się jak pomagać, sprawdzicie gdzie trwają zbiórki i przeczytacie co zrobić, aby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach: pomoc dla Ukrainy