James Michael Tayler nie żyje. Serialowy Gunther przegrał walkę z rakiem

Manager artysty poinformował, że Tayler odszedł w niedzielę rano, w swoim domu w Los Angeles. Aktor zmagał się z ciężką chorobą. W 2018 roku wykryto u niego czwarte stadium nowotworu prostaty, który w ostatnich etapach choroby przerzucał się również na kości. Od momentu diagnozy, Tayler dzielił się swoją historią i został aktywistą na rzecz walki z rakiem prostaty, aby uświadomić mężczyznom, jak ważne jest regularne badanie się. Informacja o śmierci aktora pojawiła się na oficjalnych profilach serialu, a swoje pożegnania opublikowali również aktorzy serialu "Przyjaciele", w tym Jennifer Aniston - serialowa miłość Gunthera. 

 

"Bez Ciebie "Przyjaciele" nie byliby tacy sami. Dziękuję Ci za uśmiech, który wniosłeś do serialu i do naszego życia. Będzie nam Ciebie bardzo brakowało" - napisała Jennifer Aniston na swoim Instagramie

 

Serialowy Gunther nie żyje. James Michael Tayler z "Przyjaciół" zmarł w wieku 59 lat na raka prostaty.

Serialu "Przyjaciele" chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Jest to jeden z najbardziej znanych i cenionych seriali telewizyjnych, zdobywca wielu nagród Emmy i Złotego Globu oraz licznych nominacji. "Przyjaciele" to komedia opowiadająca o grupie przyjaciół mieszkających w Nowym Jorku. W obsadzie występują m.in. Jennifer Aniston jako Rachel Green, Courteney Cox jako Monica Geller, Lisa Kudrow jako Phoebe Buffay. Aktor James Michael Tayler w serialu "Przyjaciele" od 1994 roku wcielał się w postać Gunthera - kierownika kultowej kawiarni Central Perk, który podkochiwał się w Rachel. Szybko stał się ulubieńcem fanów serialu i zagrał w sumie w 150 odcinkach. 

Nie mogłem sobie wymarzyć lepszego doświadczenia - powiedział Tyler w odcinku specjalnym "Przyjaciół".

James Michael Tyler grał również w serialach "Ja się zastrzelę" i "Sabrina, nastoletnia czarownica". Tyler pojawił się także w produkcjach "Hoży doktorzy" i "Modern Music". W 2012 roku zagrał samego siebie w serialu "Odcinki". Tyler występował też w filmach krótkometrażowych. 

Kondycja zdrowotna niestety nie pozwoliła aktorowi na pojawienie się na planie specjalnego odcinka "Przyjaciół", mającego premierę w maju na HBO GO. Był obecny przez platformę Zoom.