Czwartkowy wieczór Gigi i Bella Hadid spędziły razem bawiąc się na gali Prince's Trust Gala. Wydarzenie to jest coroczną galą organizowaną przez organizację charytatywną, która pomaga młodym ludziom z około 22 krajów na świecie budować lepszą przyszłość. Gwiazdy spotkały się w Cipriani 25 Broadway w Nowym Jorku. 

Stylizacja Gigi Hadid 

Siostry Hadid pojawiły się wspólnie na czerwonym dywanie po raz pierwszy od początku pandemii . Na tę okazję Gigi wybrała mini sukienkę z odkrytymi ramionami, z najnowszej kolekcji Valentino. Cała stylizacja nawiązywała bezpośrednio do monochromatycznego pokazu kolekcji FW22. Sukienka była w kolorze, który za sprawą Piccioli, dyrektora kreatywnego domu mody Valentino trafi do oficjalnej palety kolorów Pantone jako "Pink PP". Modelka dopełniła iście wybiegowego looku, różowymi rajstopami i również różowymi wysokimi platformami. 

Stylizacja Belli Hadid

Getty Images

Bella Hadid postawiła na zdecydowanie bardziej stonowaną, klasyczną elegancję. Miała na sobie czarną suknię balową, z kolekcji vintage domu mody Dior, zaprojektowaną przez Yves Saint Laurenta w 1959. Dla uzupełnienia looku "Old Hollywood" modelka dobrała czarne, długie i przeźroczyste rękawiczki oraz klasyczną biżuterię perły i diamentowe kolczyki. 

_______________

W ELLE.pl na co dzień informujemy Was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym ciężkim czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. Tutaj dowiecie się jak pomagać, sprawdzicie gdzie trwają zbiórki i przeczytacie co zrobić, aby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach: pomoc dla Ukrainy.