Te gwiazdy nowojorski Tydzień Mody zakończyły z przytupem. O kim mowa? O Gigi Hadid i Rihannie. Ta druga nie raz zaskakiwała, a nawet szokowała dziennikarzy czy swoich fanów. Pamiętacie jak w zeszłym roku Riri promowała film"Valerian i miasto tysiąca planet"? Wokalistka zagrała w produkcji Luca Bessona kosmiczną striptizerkę, jednak to nie jej rola były oceniana a stroje w jakich pojawiała się na czerwonym dywanie. Czerwona suknia Giambattista Valli haute couture jesień-zima 2017/2018 odsłaniała głęboki dekolt gwiazdy. Fani byli podzieleni, jedni twierdzili, że Rihanna nie powinna aż tak pokazywać swoich wdzięków, inni doceniali jej otwartość na prezentowanie bujniejszych kształtów. Na kolejnej premierze, tym razem w Paryżu, było równie ciekawie. Zaskakujące jest jednak pojawienie się w tym temacie starszej siostry Belli Hadid. Gigi do tej pory nie przekraczała cienkiej granicy zmysłowości, a pokazania zbyt wiele.

Rihanna ma sobowtóra? Pewna mała dziewczynka wygląda jak wokalistka. Podobieństwo jest uderzające! >>

Gigi Hadid i Rihanna odsłaniają coraz więcej ciała. Inspirowały się Kate Moss i Josephine Baker?

23-letnia Amerykanka niedawno wybrała się na imprezę marki biżuteryjnej Messika, z którą współpracuje projektując autorskie kolekcje. Na to wydarzenie Gigi Hadid wybrała błyszczący kombinezon, który oświetlony lampami błyskowymi od aparatów nie tylko migotał niczym diamenty, ale również pokazywał wiele... Zwłaszcza z tyłu, co możecie sprawdzić w naszej galerii zdjęć. Czyżby Gigi chciała nawiązać do sławnego kostiumu Josephine Baker?

Tego samego wieczoru odbył się pokaz kolekcji Savage X Fenty (w którym udział wzięła m.in. właśnie Gigi Hadid) - Rihanna oficjalnie świętowała pierwszą kolekcję swojej nowej marki. Gwiazda chętnie pozowała z modelkami, czy zaproszonymi celebrytami. Jej sukienka nie tylko podkreśliła krągłą sylwetkę Barbadoski, ale również sprawiła, że większość z nas wie już jaką Riri lubi bieliznę i jak naprawdę wygląda jej sylwetka. Pierwsze skojarzenie? Więcej pokazała już tylko Kate Moss podczas jednej z imprez w 1993 roku. 

Przypomnijmy, to nie pierwszy raz kiedy Rihanna pojawia się w (pół)przezroczystych kreacjach. Wspomniane premiery filmu "Valerian i miasto tysiąca planet" to nie jedyne przykłady. Nie można nie wspomnieć także o kontrowersyjnym kostiumie z festiwalu Crop Over 2017 na Barbadosie, oversize'owej marynarce podczas spotkania z francuską parą prezydencką, czy odsłaniającej wszystko kreacji autorstwa Adama Selmana na gali CFDA Awards 2014

Getty Images

Kate Moss i Naomi Campbell na imprezie Elite Model Agency, 1993 rok.

Getty Images

Josephine Baker podczas występu w Royal Opera w Pałacu Wersalskim, 1973 rok.

Getty Images

Bella Hadid, Rihanna i Gigi Hadid na pokazie Savage X Fenty, jesień-zima 2018/2019.