Czy to koniec związku Florence Pugh i Zacha Braffa?

Po tym, jak w sieci pojawiły się zdjęcia, na których widać Pugh z aktorem Willem Poulterem, fani gwiazdy szybko zaczęli spekulować, że Florence rozstała się ze swoim dotychczasowym partnerem - Zachem Braffem. Nominowana do Oscara aktorka, spędziła ostatni weekend na Ibizie, gdzie brała udział w imprezie, po której dodała na swojego Instagrama zdjęcia - m.in. z  Poulterem.

Pugh i Poulter spotkali się po raz pierwszy na planie filmu „Midsommar” i szybko się polubili. Oprócz zdjęcia dodanego przez Pugh, parę widziano i sfotografowano na plaży, gdzie spędzili razem cały dzień. Oprócz wspólnego wyjazdu aktorów, nie ma innych dowodów na to, że są parą, pod postem gwiazdy pojawiło się wiele komentarzy z gratulacjami i licznymi spekulacjami na temat ich relacji. Sytuację podkręca fakt, że zdjęcie Pugh z Poulterem polubił sam Zach Braff! Początkowo aktorka nie odniosła się do tych spekulacji i nie odpowiedziała na żaden z komentarzy. 

Florence Pugh spotyka się z Willem Poulterem? Komentarz aktorki

Z powodu ogromnej skali komentarzy Florence Pugh postanowiła odnieść się do tych plotek. Na instagramowym stories aktorka napisała: Nie, nie spotykam się z Willem Poulterem. Poszliśmy na plażę ze znajomymi, którzy na każdym zdjęciu są pół metra dalej, ale zostali odpowiednio wykadrowani lub usunięci".

Florence Pugh i Zach Braff - historia związku

Pierwsze doniesienia o związku pary pojawiły się w kwietniu 2019 roku, kiedy zauważono ich trzymających się za ręce podczas randki w Nowym Jorku. Zdjęcia zakochanych pojawiły się w sieci zaraz po tym, jak 26-letnia Florence Pugh i Zach Braff współpracowali razem przy filmie krótkometrażowym „The Secret Ingredients of Rocket Cola”, który reżyserował 47-letni Braff.