Enrique Iglesias i żona: Anna Kurnikowa – historia miłości 

Enrique Iglesias – znany hiszpański piosenkarz i Anna Kurnikowa – rosyjska tenisistka od lat tworzą szczęśliwe małżeństwo i pilnie strzegą swojej prywatności. Ich historia miłosna jest niezwykle ciekawa, chociaż jej początki nie należały do zbyt obiecujących. Enrique i jego żona Anna poznali się na planie teledysku „Escape” i już podczas ich pierwszego spotkania doszło pomiędzy nimi do dość niezręcznej sytuacji. Scenariusz teledysku przewidywał bowiem namiętny pocałunek, natomiast w dniu planowanych zdjęć Anna dostała opryszczki, co spotkało się z dezaprobatą Enrique Początkowo kategorycznie odmówił on nie tylko całowania tenisistki, ale również… zbliżenia się do niej. Wówczas realizacja teledysku stanęła pod znakiem zapytania. Anna poczuła się tym zachowaniem bardzo urażona i odmówiła udziału w produkcji. Sprawę uratowali podobno wizażyści i ostatecznie doszło do pierwszego (ale z pewnością nie ostatniego) pocałunku Enrique i Anny. Owocem ich pracy stał się teledysk, który, mimo upływu lat, umieszczany jest na listach najbardziej sensualnych teledysków wszechczasów.  Do dzisiaj wiele osób ogląda go z wypiekami na twarzy. Wedle plotek to nie opryszczka miała być przeszkodą dla Enrique, a jego strach przed pocałunkiem tak pięknej kobiety (sic!). Wynika to z faktu, że piosenkarz był nieśmiały i nie miał zbyt dużego doświadczenia z kobietami. 

Getty Images

Podobno blondwłosa piękność od razu przypadła Enrique do gustu. Od czasu kręcenia teledysku do piosenki „Escape”  zaczęto widywać ich razem. Początkowo media traktowały te rewelacje z przymrużeniem oka, a samej parze nie wróżono zbyt długiego i głębokiego związku. Wraz z upływem czasu Anna i Enrique, pomimo wielu przeszkód i na przekór wszystkim, nadal tworzyli szczęśliwą relację. Co więcej, zaledwie rok po poznaniu na palcu tenisistki pojawił się diamentowy pierścionek. Oboje jednak nigdy nie potwierdzili zaręczyn… ani też ślubu, chociaż na Instagramie Anna legitymuje się nazwiskiem ukochanego. Wobec tego nie brakuje sceptyków, którzy podważają małżeństwo znanego piosenkarza i tenisistki. 

Czy Anna Kurnikowa jest żoną Enrique Iglesiasa? 

Temat domniemanego ślubu znanego hiszpańskiego piosenkarza i jednej z najlepszych na świecie tenisistek niegdyś rozgrzewał media plotkarskie do czerwoności. Doszukiwano się znaków, które by potwierdzały ślub jednej z najgorętszych par show-biznesu. Ci jednak milczeli na ten temat i nigdy nie potwierdzili statusu swojej relacji. Jedyną wskazówką może być to, że Anna w mediach społecznościowych posługuje się nazwiskiem swojego ukochanego. Czy to jednak dostateczny dowód ich małżeństwa? Raczej nie.

Pewną poszlaką mogą być wywiady, których niegdyś udzielał piosenkarz. Przed laty Enrique Iglesias przyznawał, że ma dość sceptyczny stosunek do małżeństwa i raczej nie planuje wziąć ślubu. Jego podejście wynika z burzliwego rozwodu jego rodziców. Dla mamy piosenkarza był on niezwykle trudnym i bolesnym doświadczeniem. Jako że Enrique był bardzo związany ze swoją mamą, widział jej cierpienie i już wtedy miał obiecać sobie, że nigdy nie weźmie ślubu, bo nie chce zgotować takiego koszmaru drugiej osobie. Ponadto jego zdaniem papierek nie jest gwarantem miłości na całe życie. O Annie – swojej partnerce zawsze wypowiada się z szacunkiem. Mówi, że jest ona jego najlepszym przyjacielem. Odpowiada mu to, że stroni od czerwonych dywanów i blasku fleszy. Ceni zaś sobie to, co on, czyli budowanie domowego ogniska. Tenisistka podzielała pogląd swojego partnera na małżeństwo i również deklarowała, że nie jest ono jej potrzebne do szczęścia. Mówiła również, że nigdy nie wyjdzie za mąż, chociaż zastrzegała sobie, że kiedyś może zmienić zdanie.

Czy Enrique Iglesias i jego żona mają dzieci? 

Rzekomo jednym z największych marzeń Enrique i jego żony Anny było posiadanie dużej rodziny. Ich życzenie się ziściło – w 2017 r. na świecie powitali bliźnięta - Lucy i Nicholasa, a na początku 2020 r. – córkę Marię. Co ciekawe, nowiny te były zarówno dla fanów pary, jak i mediów, sporym zaskoczeniem, ponieważ ciąża Anny była skrzętnie przez nich ukrywana. Wynika to z tego, że zarówno piosenkarz, jak i tenisistka cenią sobie życie prywatne do tego stopnia, że bardzo rzadko można zobaczyć ich razem. Jeśli już paparazzi uda się uchwycić niegdyś jedną z najgorętszych par show-biznesu, to zwykle są to obrazki idylliczne. Mimo ich usilnych starań trudno znaleźć zdjęcie, które mogłoby rzucić cień na ich relację.  

Co ciekawe, pomimo że Enrique i Anna nigdy nie pojawiają się na czerwonym dywanie i nie pozują ochoczo do zdjęć, to mają dość liberalny stosunek do prywatności swoich dzieci. Całą trójkę – Lucy, Nicholasa i Marię chętnie pokazują na Instagramie, najczęściej jednak w zwykłych, codziennych sytuacjach. Nie emanują oni bogactwem i wystawnym życiem. 

Enrique Iglesias i żona: Anna Kurnikowa – kontrowersje

Mimo że Enrique i Anna są już ze sobą ponad 20. lat, to wokół ich związek jest owiany tajemnicą, co z kolei przyczynia się do wielu spekulacji. Co jakiś czas w mediach pojawiają się „teorie spiskowe”, wedle których para nie jest ze sobą z miłości, a z… wyrachowania. Nie brakuje też plotek o ich rzekomych rozstaniach czy zatrudnieniu surogatki do urodzenia dzieci. Zarówno piosenkarz, jak i tenisistka nigdy nie komentują tych informacji i pozostają niezwykle konsekwentni w strzeżeniu swojej prywatności. Fani mają jednak nadzieję, że prędzej czy później para zdradzi nieco ciekawostek o swojej relacji, chociaż na to, na razie się nie zanosi.