Emma Watson na jakiś czas wycofała się z życia gwiazdy filmowej i rzadko widujemy ją w blasku fleszy, ale nie mogła przegapić jednego z największych wydarzeń modowych, jakim jest Milan Fashion Week. Aktorka została sfotografowana, gdy opuszczała flagowy butik Prady i wszystko wskazuje na to, że już dziś zasiądzie w pierwszym rzędzie na pokazie kolekcji tego luksusowego brandu. 

Emma Watson przywołuje wiosnę w trenczu i mokasynach 

Choć aktorka pojawiła się we Włoszech, mamy wrażenie, że jej stylizacja doskonale odnalazłaby się także na ulicach Paryża. Francuski styl, uosabiany przez dziewczyny znad Sekwany, zawsze był kojarzony z subtelnością, lekkością i nonszalancją, a Emma Watson wpasowała się w ten klimat wręcz perfekcyjnie. 

Emma Watson stylizacjeRobino Salvatore/GC Images

Aktorka kroczyła po ulicach Mediolanu w jasnych jeansach, które połączyła z niebieską koszulą w paski i ponadczasowym trenczem w beżowym kolorze. Nie zabrakło także sweterka narzuconego luźno na ramiona. Wybór płaszcza jako centralnego elementu looku był niezwykle trafiony. To klasyczne okrycie doskonale wpisuje się w estetykę francuskich dziewczyn, które potrafią być eleganckie bez nadmiernego wysiłku. Uwagę zwracały także perfekcyjnie dobrane buty.

Mokasyny to jedne z najmodniejszych butów na wiosnę 2024

Watson wybrała najmodniejszy model obuwia, który nie tylko świetnie komponował się z trenczem, ale również dodawał całości modowego vibe'u. Jako wieloletnia ambasadorka marki Prada, gwiazda "Harry’ego Pottera" wybrała osławione czarne mokasyny od tego włoskiego brandu. Buty posiadały lekką platformę, a na środku widoczna była charakterystyczna blaszka z logo marki.

prada.com

Watson już nie raz udowodniła, że wie co w modzie piszczy, dlatego wybór tego obuwia nie był przypadkowy. Mokasyny to wciąż jedne z najmodniejszych butów na wiosnę, doskonale pasujące do nonszalanckich zestawów w stylu french chic. Ciekawe modele, które są bardziej przystępne cenowo, wypatrzyłyśmy w kolekcji polskiej marki L37. Nie dość, że są skórzane i ultra wygodne, to posiadają podobną platformę.