Emma Watson - chłopak Brandon Green

Emma Watson ponownie zakochana. Aktorka, która do tej pory nie miała szczęścia w miłości, wreszcie wydaje się być w związku, który jej służy. Kilka dni temu została zauważona we Włoszech, dokładnie w Wenecji, z nowym ukochanym podczas romantycznego spaceru - trzymali się za ręce i śmiali się, a ona dawno nie wyglądała na tak szczęśliwą. Para wybrała się także na rejs łódką, by zwiedzić miasto w najbardziej romantyczny sposób. 

Nowy chłopak Watson nazywa się Brandon Green i jest synem brytyjskiego miliardera, sir Philipa Greena, który był prezesem Arcadia Group (koncernu zrzeszającego takie marki sieciówkowe, jak m.in. Topshop, Topman, Miss Selfridge, Dorothy Perkins, Burton oraz Evans). 

Aidan powróci w drugim sezonie "And just like that"! Czy tym razem John Corbett zdobędzie serce Carrie na zawsze?>>

Brandon Green: kto to? Nowy chłopak Emmy Watson

Mimo poważnych problemów finansowych związanych z Covid-19, jakie dotknęły firmę z segmentu fast fashion i spadków sprzedaży ubrań, rodzina Greenów wciąż zajmuje zaszczytne miejsce na liście najbogatszych ludzi świata (Sunday Times szacuje, że sir Philip wart jest 910 milionów funtów). Jego syn, wspomniany Brandon Green, zdążył więc poznać branżę modową od podszewki, bywał na pokazach mody, a nawet swego czasu łączono go z modelką Kate Moss. Na co dzień daleko mu jednak do biznesowego podejścia ojca, bo sam interesuje się klimatem i działalnością charytatywną oraz chce ratować oceany. 

"Wykonuje dużo pracy charytatywnej zarówno z fundacją księcia Alberta w Monako, jak i fundacją księżniczki Charlene… Jest bardzo zainteresowany fitnessem i angażuje się w gale i organizacje charytatywne, które pomagają planecie. Często sprząta plaże i robi wszystko, aby pomóc" powiedziała amerykańskiemu ELLE osoba bliska rodzinie Greenów. Być może właśnie aktywizm klimatyczny połączył Brandona Greena z Emmą Watson. Przypomnijmy, że aktorka jest mocno zaangażowana w działania na rzecz środowiska oraz zrównoważonego rozwoju w modzie, wzięła także udział w zeszłorocznym szczycie COP26 w Glasgow. 

„Rihanna nie spieszy się ze zrzuceniem kilogramów po ciąży”. Sposób, w jaki media piszą o piosenkarce, ujawnia presję nałożoną na współczesne matki>>

Emma Watson i Brandon Green znali się chwilę, zanim zaczęli spotykać się ze sobą romantycznie. Pierwszy raz zostali sfotografowani razem kiedy wysiadali z helikoptera w londyńskim Battersea we wrześniu 2021. Chcą jednak, by ich związek był sprawą prywatną, a nie publiczną, więc do tej pory nie odnieśli się do doniesień o łączącej ich relacji.

Emilia Clarke nazwana „niską i przysadzistą” przez prezesa australijskiej telewizji. Firma oficjalnie przeprosiła aktorkę>>