Emma Watson ma nowego chłopaka? Jeszcze kilka miesięcy temu pisaliśmy o jej związku z gwiazdą serialu"Glee", Chordem Overstreetem. Oboje byli widziani na koncercie Nathaniel Rateliff & the Night Sweats pod koniec lutego. 29-letni Amerykanin towarzyszył również aktorce na imprezie Vanity Fair Oscar Party 2018 (niestety nie pozowali razem do zdjęć, ale jak podają świadkowie, Emma miała potem na sobie marynarkę aktora). Pod koniec na czerwca plotkowano o rozpadzie związku, jednak miesiąc później Emma Watson i Chord Overstreet byli widziani razem (co więcej, całowali się). Teraz okazuje się, że gwiazda takich filmów jak "Piękna i Bestia", "Charlie", czy serii filmów o Harrym Potterze spotyka się już z kimś innym. Kim jest nowy wybranek Emmy?

Rozbawiony Timothee Chalamet i Emma Watson w zaskakującej sukni na premierze "Little Women". Zobaczcie pozostałe kreacje gwiazd >>

Emma Watson ma nowego chłopaka? Para została przyłapana na wakacjach w Meksyku

28-letnia Brytyjka została dosłownie przyłapana przez paparazzi na romantycznych wakacjach w Meksyku. Dziennik Daily Mail opublikował zdjęcia, na których widać jak Emma Watson całuje się w restauracji z pewnym tajemniczym brunetem. Kto to taki? Szybko potwierdzono, że chodzi o 35-letniego Brendana Wallace'a, "tech CEO". Niewiele o nim wiadomo, oprócz tego, że jest współtwórcą Fifth Wall (firma typu venture capital, która koncentruje się na rozwiązaniach technologicznych dla nieruchomości). Wcześniej współtworzył projekt Identified - przedsiębiorstwo zajmowało się analizą danych i optymalizacją zasobami ludzkimi. "Jest aktywnym inwestorem i zarządza jednym z największych syndykatów AngelList, który już zainwestował w ponad 60 firm" - możemy przeczytać w jego oficjalnej biografii. Karierę rozpoczął w inwestycji bankowej w słynnym Goldman Sachs. Jest absolwentem  Princeton University (skończył nauki polityczne oraz ekonomię). Ma za sobą również studia podyplomowe MBA na Stanford Graduate School of Business.

Nie wiadomo od kiedy Emma Watson i Brendan Wallace spotykają się. Aktorka nie lubi mówić o swoim życiu prywatnym. "Zauważyłam, że w Hollywood to, z kim się spotykasz, zostaje uwikłane w promocję nowego filmu i staje się częścią przedstawienia" - przyznała w jednym z wywiadów. Pod koniec listopada ubiegłego roku brytyjskie tabloidy podały, że Watson zakończyła dwuletni związek ze starszym o 10 lat biznesmenem Williamem "Mackiem" Knightem. Wcześniej gwiazda spotykała się ze studentem Oxfordu i graczem rugby, Matthew Janneyem.