Emma Watsonto gwiazda, którą podziwiają kobiety na całym świecie. Karierę zaczęła od roli Hermiony w filmowej adaptacji powieści o przygodach Harry'ego Pottera. Na jej koncie znajdziemy również takie hity jak "Piękna i bestia", "Bling Ring", "Charlie", "The Circle. Krąg", czy "Noe: wybrany przez Boga". Skupiona na karierze 27-letnia Brytyjka unika skandali, nie chwali się swoim życiem prywatnym na łamach gazet, ale za to wspiera organizacje walczące o prawa kobiet - na gali rozdania Oscarów Emma Watson miała na ręku tatuaż z napisem "Time's Up", popiera również działania organizacji UK Justice and Equality Fund, jest również ambasadorką ONZ i założycielką ruchu HeForShe. Jednak media oraz fani są bardzo ciekawi, co dzieje się w życiu Watson. Informatorzy Page Six donieśli (potwierdził to magazyn People!), że Emma Watson ma nowego chłopaka. A jest nim Chord Overstreet! 

Emma Watson i Chord Overstreet są parą?

Skąd takie przypuszczenia? Podobno Emma Watson i Chord Overstreet byli widziani razem na koncercie Nathaniel Rateliff & the Night Sweats pod koniec lutego. 29-letni Amerykanin towarzyszył również aktorce na imprezie Vanity Fair Oscar Party 2018 (niestety nie pozowali razem do zdjęć, ale jak podają świadkowie, Emma miała potem na sobie marynarkę aktora). Jak podaje wspomniany już magazyn People, Emma Watson i Chord Overstreet poznali się przez wspólnych znajomych. W mediach zawrzało! Czyżby w Hollywood pojawiła się nowa para? Najbardziej znaną rolą w karierze Chorda jest na razie postać Sama Evansa w głośnym serialu "Glee". Co więcej, Overstreet wydał w zeszłym roku debiutancką płytę, "Three House Tapes". Jego ojcem jest autor piosenek i wokalista country, Paul Lester Overstreet.

Pod koniec listopada ubiegłego roku brytyjskie tabloidy podały, że Emma Watson zakończyła dwuletni związek ze starszym o 10 lat biznesmenem Williamem "Mackiem" Knightem. Wcześniej gwiazda spotykała się ze studentem Oxfordu i graczem rugby, Matthew Janneyem.