Emily Ratajkowski pokazała twarz swojego dziecka! Jak wygląda Sylvester Apollo Bear?

Emily Ratajkowski i jej mąż Sebastian Bear-McClardem przywitali swoje pierwsze dziecko 8 marca tego roku. W dzień kobiet zostali rodzicami chłopca, któremu nadali imiona Sylvester Apollo. Ratajkowski ogłosiła tę wspaniałą nowinę publikując zdjęcie siebie tulącej noworodka wraz z podpisem: „Sylvester Apollo Bear dołączył do nas na ziemi”

Mimo że słynna modelka jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, dopiero po 7 miesiącach ujawniła twarz dziecka. W sobotni poranek Emily opublikowała na swoim Instagramie serię zdjęć z prawie 8-miesięcznym małym Sylvestrem. 

Podczas, gdy Emily wcześniej udostępniła zdjęcie maleństwa na Instagram Story ujawniające jego twarz, to pierwszy post z twarzą małego chłopca na jej profilu. Wcześniej świeżo upieczona mama dzieliła się zdjęciami swojego dziecka Sylvestra bez upubliczniania jego wizerunku. Prawdopodobnie starała się jak najdłużej cieszyć macierzyństwem w prywatności oraz ze względu na bezpieczeństwo dziecka. 

Emily Ratajkowski na zdjęciu z dzieckiem. Jak czuje się w roli mamy?

Ratajkowski niedawno podczas tegorocznej Gali Met mówiła o macierzyństwie i o tym, jak to doświadczenie na nią wpłynęło.

Moje ciało wnosi życie w świat i rozwija życie, całkowicie zmieniło moje spojrzenie na wszystko - powiedziała podczas jednego z wywiadów na Gali Met

Sławna modelka i młoda mama, mimo że jest podekscytowana powrotem do pracy po porodzie, przyznała się, że ma również obsesję na punkcie swojego synka i wspomniała, że ​​trudno go opuścić.