Emily Ratajkowski przeprasza Olivię Wilde?

Po viralowym video opublikowanym w weekend przez Daily Mail, plotki i śledztwa fanów wokół tematu nowego romansu nie mają końca. Dla niewtajemniczonych popularną modelkę Emily Ratajkowski nagrano w objęciach muzyka Harry'ego Stylesa w Tokio. Natychmiast zaczęto szukać powiązań pomiędzy tą dwójką w przeszłości. Jak się okazuję Emrata, chodziła po głowie Harry'ego od dłuższego czasu. W 2014 roku podczas wywiadu członków zespołu One Direction z Teleview, gwiazdor zapytany o swój "celebrity crush" wyznał: "Emily Ratajkowki z Gone Girl". 

@samanthasiegel her and oliviia must have beef now😮 #foryoupage #foryou #fyp #harrystyles #loveontourparis #loveontour #loveontour2022 #paris #emilyratajkowski #oliviawilde ♬ As It Was - Harry Styles

Modelkę widziano również na koncercie Stylesa w Paryżu, gdzie bawiła się na widowni tuż obok jego byłej partnerki Olivii Wilde. Znaleziono również wspólne zdjęcie Emily i aktorki z imprezy organizowanej przez Vanity Fair zaledwie dwa tygodnie temu. Teraz źródła donoszą, że kobiety dobrze się znają: "To jest zdrada"- twierdzi anonimowy znajomy. Mogą na to wskazywać wymienione wcześniej okoliczności gdzie widziano je razem oraz fakt, że Ratajkowski stanęła w obronie Tam są niuanse, ale kiedy widzisz sposób, w jaki cały świat reaguje na kobiety, naprawdę trudno nie chcieć zareagować” – powiedziała Ratajkowsk Elle UK, dodając- „Czuję się, że musiałam stanąć w ich obronie”.

Jak dotąd żadna, że stron nie zabrała oficjalnie głosu w tej sprawie. Według źródeł Olivia nie chcę się mieszać w tę sytuację. Jest skupiona na dzieciach i swoim życiu prywatnym. O tym jaka będzie reakcja Ratajkowki i Stylesa przekonamy się zapewne niebawem, obserwując czy wakacyjny romans przerodzi się w związek.