Młoda piękna Amerykanka, świetne stylizacje i romantyczny Paryż - czyżby to był przepis na sukces? To się okaże, ale tak w skrócie można opisać "Emily w Paryżu" (org. "Emily in Paris"), serial za który odpowiada twórca kultowego "Seksu w Wilkim mieście". Amerykanin odpowiadał też za takie seriale jak legendarny "Beverly Hills, 90210", czy "Younger". Pracował również przy takich projektach jak "Melrose Place", "90210", "Manchild", "Central Park West", czy "Bill & Ted's Excellent Adventures". W roli głównej zobaczymy Lily Collins. 

"Emily w Paryżu" na Netflix to nowy "Seks w wielkim mieście"? 

"Emily w Paryżu" to opowieść o ambitnej dwudziestokilkulatce, pracującej w marketingu w Chicago. Pewnego dnia młoda Amerykanka dostaje pracę marzeń w Paryżu, w agencji marketingowej zajmującej się luksusowymi markami. "Nowe życie Emily w Paryżu jest pełne przygód i zaskakujących wyzwań, gdy żongluje między pracą, poznawaniem przyjaciół, a kolejnymi romansami" - ujawnił kilka tygodni temu Netflix.

Oprócz Lily Collins w serialu pojawią się również: Ashley Park, Philippine Leroy Beaulieu, Lucas Bravo, Samuel Arnold, Camille Razat, Bruno Gouery, a także Kate Walsh,  William Abadie i Arnaud Viard.Uwaga! Za kostiumy odpowiada Patricia Field, ta sama kultowa kostiumografka, która zachwycała wszystkich stylizacjami w "Seksie w wielkim mieście". "Emily w Paryżu" składa się z 10 odcinków po 30 minut każdy. Całość była nagrywana w Paryżu oraz w różnych zakątkach Francji. Premiera na Netflix już 2 października!

"Emily w Paryżu" na Netflix. Zobacz pierwszy zwiastun serialu!

Emily w Paryżu | Oficjalny teaser i zapowiedź premiery | Netflix

Szykuje się wypad na weekend. Emily w Paryżu, serial twórcy Seksu w wielkim mieście, Darrena Stara, już 2 października

Opublikowany przez Netflix Wtorek, 1 września 2020