Serie Expert Pro Longer od L’Oréal Professionnel to odpowiedź na wszystkie Twoje potrzeby i oczekiwania związane z włosami. Zaufaj sprawdzonej marce i już niebawem ciesz się wspaniałą fryzurą niczym z okładek kobiecych pism!

Gęste czy długie?
Teraz już nie musisz wybierać! Cięcie nie jest jedynym rozwiązaniem, aby zachować jednakową grubość włosów od nasady aż po same końce. Jeśli zmagasz się z cienkimi kosmykami, zwłaszcza na końcach, sięgnij po specjalistyczną linię kosmetyków Serie Expert Pro Longer od L’Oréal Professionnel. Dzięki nim zyskasz budzące zachwyt, widocznie grubsze włosy na całej długości.

Jak to działa?
Serie Expert Pro Longer to pierwsza profesjonalna linia kosmetyków, która regeneruje i wypełnia włókna włosowe, nadaje im blasku i wzmacnia, chroniąc je tym samym przed łamliwością i wypadaniem. Na jaki efekt widoczny gołym okiem możesz liczyć?
•    POGRUBIENIE KOŃCÓWEK WŁOSÓW AŻ DO 50% [1]
•    5X BARDZIEJ BŁYSZCZĄCE WŁOSY [2]
•    MNIEJ ROZDWOJONYCH KOŃCÓWEK O 66% [3]
Tak zniewalający i szybki efekt możliwy jest dzięki specjalnie dobranym składnikom – opatentowanej molekule FILLER A-100, która wypełnia włókna włosów, oraz aminokwasom, które wzmacniają włosy, by były one mniej podatne na łamanie i rozdwajanie się.
Dzięki tej innowacyjnej pielęgnacji możesz cieszyć się długimi, grubszymi i przede wszystkim zdrowiej wyglądającymi włosami. Piękno jest na wyciągnięcie ręki!

Działaj kompleksowo!
Pamiętaj o tym, że tylko dzięki kompleksowej kuracji szybko osiągniesz widoczne efekty, które pozwolą Ci uzyskać piękne włosy i pewność siebie! Pielęgnację zacznij więc od podstaw, czyli od stosowania szamponu poprawiającego wygląd włosów Serie Expert Pro Longer. Działa on we włóknach włosów, wypełniając je i pogrubiając. Wzmacnia je na całej długości i regeneruje zniszczone końcówki. Jest on dedykowany do każdego typu skóry głowy, a efekt jego stosowania jest szczególnie widoczny na włosach cienkich i łamliwych.
Następnie sięgnij po lekką, wzmacniającą odżywkę lub po maseczkę do zadań specjalnych, która jest najlepszą odpowiedzią na włosy bardzo zniszczone i osłabione. Stosujesz termiczne środki do stylizacji? A może masz bezustannie puszące się włosy? Zabezpiecz je odżywczym, termo-ochronnym kremem Serie Expert Pro Longer. Dzięki niemu ujarzmisz nawet najbardziej niesforne kosmyki!

Czas na stylizację!
Kiedy już osiągniesz upragniony efekt, pogrubione i długie włosy, stwórz niepowtarzalną fryzurę. Odkryj parową prostownico-lokówkę Steampod 3.0. To najlepszy sposób na trwałą, bezpieczną i zjawiskową stylizację włosów. Poznaj moc działania urządzenia, z którym stworzysz zarówno finezyjne fale, jak i idealnie proste pasma. Nie bój się spektakularnej metamorfozy, baw się wyglądem i śmiało testuj, w jakiej odsłonie czujesz się najlepiej! Jak działa Steampod 3.0.?
 
Efekty, które możesz osiągnąć z innowacyjną prostownico-lokówką to:
•    2x gładsze włosy [4]
•    2x szybciej [4]
•    78% mniej uszkodzeń włosów [5]
Zasługujesz na to, aby wyglądać i czuć się pięknie. Postaw na piękno, postaw na siebie!
 
1.    Test instrumentalny: Pro Longer koncentrat+ szampon
2.    Test instrumentalny: Pro Longer koncentrat+ szampon + maska
3.    Test instrumentalny: Pro Longer szampon + odżywka
4.    test instrumentalny vs klasyczna prostownica
5.    test instrumentalny vs klasyczna prostownica po 15 użyciach