Pierwsza linia kostiumów kąpielowych Kim Kardashian

Prawie 3,5 miliona serduszek w zaledwie kilka godzin. Właśnie tyle zdobył najnowszy post Kim Kardashian, ogłaszający zbliżający się wielkimi krokami drop jej najnowszej, innowacyjnej kolekcji. Już w ten piątek, 18 marca SKIMS wypuszcza bowiem pierwszą, debiutancką linię kostiumów kąpielowych. 

 

Kolekcja składać się będzie z dziewiętnastu elementów, a każdy z nich dostępny będzie w siedmiu wariantach kolorystycznych. Szeroka gama fasonów i rozmiarów sprawia, że stroje kąpielowe mogą być komponowane w całkowicie dowolny sposób. Niezależnie od noszonego przez nas rozmiaru czy kształtu sylwetki, możemy dobrać idealny zestaw. Czy uwzględniona przez Kim różnorodność ciał miała być głównym wyróżnikiem debiutanckiej linii? Celebrytka sama przyznała na swoim Instagramie, że startująca w ten piątek linia ubrań, to wizualna realizacja próśb jej fanek i fanów. 

You’ve asked, we’ve listened - napisała celebrytka pod swoim najnowszym postem

Minimalistyczne i zakrawające o prawdziwą elegancję kostiumy można już można oglądać na skims.com 
Wśród nich znajdziecie nie tylko elementy w stylu bikini, ale także kostiumy jednoczęściowe czy topy z długim rękawem. Materiał, z którego została wykonana cała kolekcja, do złudzenia przypomina ludzką skórę, jeszcze dosadniej wpisując się w ciałopozytywny wydźwięk kampanii. 

_________

W ELLE.pl na co dzień informujemy Was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym ciężkim czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. TUTAJ dowiecie się jak pomagać, sprawdzicie gdzie trwają zbiórki i przeczytacie co zrobić, aby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach.