Dove Cameron i Damiano David na czerwonym dywanie

Frontmen Måneskin pomału może planować już przylot do Polski (zespół oficjalnie dołączył do line-upu Open'era), ale póki co wciąż żyje swoim „amerykańskim snem”. Młodzi muzycy z Rzymu jeszcze całkiem niedawno próbowali przykuć uwagę przechodniów na ulicach Wiecznego Miasta i bywali przeganiani przez poirytowane służby porządkowe. Mimo drobnych przeciwności losu pewnym krokiem poszli na talent show, aby niedługo później pokonać w San Remo jednego z niegdyś oceniających ich jurorów i odebrać kryształowy mikrofon na eurowizyjnej scenie. Dziś na ich koncertach tańczy już sama Angelina Jolie. Włosi grywają na największych festiwalach, często goszczą na nagłówkach i dostają zaproszenia na branżowe imprezy w Los Angeles. Nie wszystkie wielkie wyjścia mają jednak charakter grupowy. Na przyjęcie Best New Artist zorganizowane przez Spotify 25-letni piosenkarz wybrał się w pojedynkę... Ale czy aby na pewno?

Damiano David z Måneskin na czerwonym dywanieAlberto E. Rodriguez/WireImage

Damiano David zaprezentował się przed zgromadzonymi na miejscu fotografami w szarym garniturze. Muzyk wyeksponował liczne tatuaże, wkładając marynarkę na gołe ciało. Aby zrównoważyć brak koszuli, postawił na dodatkową warstwę na dole stylizacji. Wzorem gwiazd z lat 2000. połączył spodnie z rozszerzaną nogawką ze spódnicąNa pierwszy rzut oka Włoch zjawił się w Paramount Studios bez +1, ale w rzeczywistości tuż obok w świetle fleszy błyszczała Dove Cameron. Amerykańska aktorka i piosenkarka pokazała się w czarnym total looku z asymetrycznym płaszczem z paskiem w talii i prześwitującymi rajstopami.

Dove Cameron na czerwonym dywanie Phillip Faraone/Getty Images

Choć dowody na związek Dove i Damiano już dawno zostały uchwycone w kadrze, zakochani chronią swoje życie prywatne i (jak na razie) nie pozwalają sobie na PDA w zawodowych sytuacjach. Nie dali fotografom satysfakcji i nie stanęli razem na ściance. Być może tak jak Kylie i Timothée poczuli się swobodniej dopiero za kulisami. Tym razem na nieoficjalnej części gali zabrakło jednak kamer.

Romans wokalisty Måneskin z amerykańską gwiazdą

Plotki o romansie zaczęły krążyć w październiku zeszłego roku. Jesienią włoska prasa dotarła do nagrania z nocnego klubu, na którym rzekomo uwieczniono jeden z pierwszych pocałunków pary. Początkowo nic nie było pewne, bo pomieszczenie nie należało do najlepiej oświetlonych. Z czasem okazało się, że pogłoski nie mijały się z prawdą. Dove Cameron, która w 2020 roku rozstała się z Thomasem Dohertym, rzeczywiście skradła serce wschodzącemu gwiazdorowi rocka, a ten nie przestraszył się słów przeboju „Breakfast” o „chłopcach zjadanych na śniadanie”. Miesiąc później widziano ich razem na koncercie Måneskin, a następnie na plaży w Sydney. Dziś nie ma już miejsca na wątpliwości. Fani dzielą się w mediach społecznościowych podejrzeniami, że para doczekała się już nawet dopasowanych tatuaży. Teraz obserwatorzy czekają już tylko na debiut na czerwonym dywanie albo wspólne zdjęcia na Instagramie.