Dakota Johnson i Jon Hamm są parą? Jesteście zaskoczeni? Aktorka znana z filmów "Pięćdziesiąt twarzy Greya", ambasadorka perfum Gucci oraz bielizny Intimissimi prawdopodobnie spotyka się z gwiazdą serialu "Mad Men" i filmu "Baby Driver". Tak przynajmniej twierdzi Page Six. Ich źródło podaje, że aktorzy byli widziani w restauracji Kingside (Viceroy Central Park New York). "Wyglądali jakby cieszyli się swoim towarzystwem", twierdzi świadek zdarzenia, który dodał również, że randka trwała około dwóch godzin.

To nie pierwszy raz, kiedy mówi się tej parze. 46-letni Jon Hamm i 28-letnia Dakota Johnson pojawili się razem w kwietniu tego roku podczas 70. urodzin Eltona Johna. Może po prostu są dobrymi znajomymi? A może to przelotny flirt? Jest też szansa, że to rzeczywiście początek czegoś poważnego. Niedługo się przekonamy!

W przeszłości Jon Hamm był w 18-letnim związku z aktorką i scenarzystką Jennifer Westfeldt. Córka Dona Johnsona i Melanie Griffith spotykała się wcześniej z muzykiem Noah Gershem, aktorem Jordanem Mastersonem i modelem Matthew Hittem.