Szukacie dziewczyńskiego serialu, który was rozbawi? Mamy dla was nowy tytuł od Mindy Kaling, autorki takich hitów telewizyjnych jak netfliksowy "Jeszcze nigdy..." czy "Świata według Mindy". Razem ze scenarzystą Justinem Noble'm stworzyła dla HBO Max tytuł "Życie seksualne studentek". Czego możemy spodziewać się po tej produkcji?

Czy ten serial będzie nową wersją "Seksu w wielkim mieście"? Poznaj "Życie seksualne studentek" na HBO Max, w którym zagrała siostra Timothée Chalameta

"The Sex Lives of College Girls" (po pol. "Życie seksualne studentek") to historia czterech współlokatorek studiujących na prestiżowym Essex College. Widzowie poznają ich perypetie pełne imprez i romansów. Ale jest też sporo o dorastaniu, nawiązywaniu przyjaźni i wchodzeniu w dorosłość. Tak, zdajemy sobie sprawę, że tytuł tego nie komunikuje, ale osoby, które już widziały ten serial przekonują, że warto dać mu szansę. Jest zabawnie, romantycznie, ale i niezręcznie - tak jak często w życiu przy tego typu sytuacjach. 

W rolach głównych wystąpili: Pauline Chalamet (tak, to siostra Timothée!), Amrit Kaur, Renee Rapp, Alyah Chanelle Scott oraz Gavin Leatherwood, którego możecie pamiętać z  "The Chilling Adventures of Sabrina" od Netflix. Starsza siostra Chalameta wcieliła się w rolę prymuski z małego miasteczka. Czy to będzie jej przepustka do większej kariery?

"Życie seksualne studentek" na HBO Max. Zwiastun serialu

_________

W ELLE.pl na co dzień informujemy Was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym ciężkim czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. Tutaj dowiecie się jak pomagać, sprawdzicie gdzie trwają zbiórki i przeczytacie co zrobić, aby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach: pomoc dla Ukrainy