Models.com ujawniło listę modelek, które własnie debiutowały albo są dopiero na początku swojej kariery w modelingu i które mają największą szansę by odnieść sukces. Ranking został podzielony na dwie części. Jedna powstała na podstawie opinii redaktorów serwisu, drugą stworzyli przedstawiciele branży w składzie: Katie Grand, Bethann Hardison, Edward Enninful, Charlotte Stockdale i Sissy Vian. Na pierwszej znalazła się Maria Zakrzewska.

Maria Zakrzewska, fot. instagram.com/maria_zakrzewska


Nie był to pierwszy sezon na wybiegu pięknej Polki, ale pierwszy, w którym pojawiła się na tylu ważnych pokazach. Maria Zakrzewska (D'Vision) chodziła między innymi dla : Opening Ceremony, Givenchy, Burberry, Gucci i Balenciaga.

Zobaczcie zdjęcia Marii Zakrzewskiej - GALERIA>>

Julia Banaś, fot. instagram.com/banasjulia

Na drugiej liście znalazły się trzy polskie modelki. Stylistka Charlotte Stockdale w swoim składzie Newcomers umieściła Julię Banaś (AS MANAGEMENT). Julia właśnie wystąpiła w kampanii Kenzo x H&M i Zary, znalazła się także na okładce wrześniowego ELLE Polska. Na tygodniach mody wiosna-lato 2017 chodziła na wybiegach między innymi: Fendi i DKNY.

Zobaczcie zdjęcia Julii Banaś - GALERIA>>

Klaudia Pulik, fot. instagram.com/klaudiapulik

Katie Grand, stylistka, redaktorka i naczelna magazynu "LOVE" wytypowała Klaudię Pulik (Avant Models). Klaudię do pokazu zatrudniły takie domy mody jak: Miu Miu, Emporio Armani, Sonia Rykiel, Haider Ackermann i Aganovich.

Zobaczcie zdjęcia Klaudii Pulik - GALERIA>>

Mag Cysewska, fot. instagram.com/magcys

Redaktorka i stylistka Sissy Vian doceniła z kolei Mag Cysewską (Mango Models). Mag otworzyła bardzo ważny pokaz podczas Paris Fashion Week, bo pierwszy Anthony'ego Vaccarello dla Saint Laurent.

Zobaczcie zdjęcia Mag Cysewskiej - GALERIA>>

W stylu modelek: