Córka Julii Roberts po raz pierwszy na czerwonym dywanie

Hazel Moder, 16-letnia córka Julii Roberts oraz jej męża, operatora filmowego, Daniela Modera, po raz pierwszy wystąpiła na czerwonym dywanie. Nastolatka pojawiła się na festiwalu filmowym w Cannes, gdzie wspiera swojego tatę podczas premiery filmu Flag Day, przy którego produkcji pracował.

Julia Roberts oraz Daniel Moder poznali się w 2000 roku na planie filmu "The Mexican", gdzie aktorka grała obok Brada Pitta. Para pobrała się w 2002 roku, a niedawno świętowali 19-lecie swojego małżeństwa. Jak widać Julia i Daniel nadal są w sobie zakochani po uszy!

Dwa lata po ślubie Julia i Daniel przywitali na świecie swoje pierwsze pociechy, bliźnięta Hazel oraz Phinnaeusa. W 2007 roku w rodzinie pojawił się trzeci, najmłodszy potomek pary, Henry. Przez lata jednak lata małżeństwo nie pokazywało się często publicznie wraz ze swoimi dziećmi, chcąc chronić je przed zgiełkiem show-biznesu.

Teraz jednak, kiedy najstarsza córka filmowej pary wkroczyła w dorosłość, postanowiła tym samym zadebiutować na czerwonym dywanie u boku swojego taty. Na tę okazję nastolatka wybrała wyjątkową kreację w stylu vintage. Miała na sobie długą sukienkę zapinaną na guziki w bladym, żółtym kolorze, a do tego dodała delikatny, złoty naszyjnik. Sięgnęła też po lakierkowe buty na niewielkiej platformie w stylu lat 90., a włosy upięła w klasyczny kucyk. Prosto, skromnie i z klasą!