Kim jest Mathilda Ledger?

Mathilda Ledger jest córką znanego z roli Jokera, Heatha oraz Michelle Williams ("Manchester by the Sea", "Mój tydzień z Marylin"). Para poznała się na planie filmu Tajemnica Brokeback Moutain w 2005 roku. Chociaż w filmie grali rozpadający się związek w rzeczywistości ich miłość bardzo szybko nabrała tempa. Niedługo po zakończeniu zdjęć byli zaręczeni, a jeszcze w tym samym roku na świat przyszła ich córka Mathilda. Jej ojcem chrzestnym został przyjaciel z planu Jake Gyllenhaal. 

Zobacz też: Historia miłości Michelle Williams i Heatha Ledgera. Brak szczęścia mimo pokrewieństwa dusz

Getty Images

Mathilda Ledger na spacerze z Michelle Williams

Aktualnie córka zmarłego Heatha jest już nastolatką i chociaż bardzo rzadko można ją spotkać publicznie w ostatnim tygodniu została zauważona na spacerze w Nowym Jorku z mamą. Obydwie miały na sobie bardzo nieformalne ubrania i wydaje się, że zostały przyłapana na codziennych czynnościach. Zobacz zdjęcia tutaj

Michelle Williams o córce

Michelle Williams, która 15 lat temu straciła miłość swojego życia podkreśla w wywiadach, że widzi dużo podobieństw pomiędzy córką i ojcem. "Wszystko, co mi po nim zostało, to jego obecność w niej, która objawia się każdego dnia. Jego rodzina i ja obserwujemy Mathildę, jak szepcze do drzew, przytula zwierzęta i robi dwa kroki na raz, i wiemy, że on wciąż jest z nami. Zostanie wychowana w najlepszych wspomnieniach o nim."

Zobacz też: Heath Ledger – filmy, które trzeba zobaczyć. TOP6 niezapomnianych ról tragicznie zmarłego aktora