Złote Globy 2023

Podczas wczorajszej gali uwagę widzów przykuł między innymi Austin Butler, którego wyraźny akcent nabyty podczas filmowania Elvisa dosyć mocno wybrzmiewał podczas przemowy. Viralem stało się również wystąpienie Jennifer Coolidge, która w żartobliwy sposób komentowała swoją karierę. Wśród komentarzy wczorajszej uroczystości fanom kina nie umknęła wyraźna sympatia Collina Farrella wobec Any de Armas. 

Zobacz też: Elizabeth Debicki złożyła hołd księżnej Dianie podczas gali rozdania Złotych Globów. Chodzi o zachwycającą stylizację aktorki

Collin Farrell zachwyca się rolą Any de Armas 

Collin Farrell otrzymał nagrodę za najlepszą rolę męską w musicalu lub komedii za występ w filmie "Duchy Inisherin". Jednak zanim rozpoczął swoją przemowę zwrócił się do wręczającą mu nagrodę Any de Armas. "Byłaś fenomenalna!"- powiedział do nominowanej za rolę w "Blondynce" w kategorii najlepszej aktorki filmu dramatycznego- "Płakałem przed snem tej nocy, kiedy zobaczyłem twój film, "Blondynka". Płakałam do snu. Jedna rzecz utkwiła mi w pamięci i była to muzyka, która grała w momencie, gdy rozpoczyna się ujęcie i po prostu widać jej kostki na skraju łóżka. Tak bardzo mnie to zepsuło”. 

Chwilę po zakończonej przemowie posypała się lawina komentarzy wśród widzów, którzy docenili poświęcenie 30 pierwszych sekund swojej przemowy na docenienie koleżanki: