Olivia Wilde promuje film „Don’t Worry Darling”

W dniach 25 – 28 kwietnia w Las Vegas odbyło się jedno z największych i najważniejszych wydarzeń przemysłu kinowego - CinemaCon. To właśnie do stolicy hazardu przyjechali aktorzy i producenci, aby pokazywać swoje najnowsze projekty. Jedną z takich gwiazd, była Olivia Wilde, która promowała swój najnowszy film - „Don’t Worry Darling”. Główne role w filmie zagrali: obecny chłopak Wilde - Harry Styles oraz nominowana do Oscara za drugoplanową rolę w „Małych kobietkach”- Florence Pugh. Premierę produkcji zaplanowano na 23 września bieżącego roku. Wszyscy mówią o wystąpieniu Wilde. Powód? Chodzi o pewną ważną kopertę...

Olivia Wilde i incydent podczas CinemaCon

To właśnie podczas promowania filmu, kiedy to Olivia Wilde stała na scenie, doszło do głośnego incydentu - w pewnym momencie do aktorki podeszła kobieta i wręczyła jej kopertę. Zaskoczona Wilde, która sądziła, że w kopercie znajduje się scenariusz, otworzyła kopertę na oczach wszystkich. Okazało się, że w kopercie nie było scenariusza, a… papiery sądowe od byłego partnera Wilde - Jasona Sudeikisa. Dokumenty dotyczyły opieki nad dwójką dzieci pary. Skonfundowana aktorka dokończyła swoje wystąpienie, lecz w sieci pojawiła się masa pytań, dotyczących bezpieczeństwa podczas wydarzenia. Jak to się stało, że osobie postronnej udało się dostać pod samą scenę?

„Nigdy w historii nie zdarzyło nam się, by ktokolwiek niepowołany pojawił się na scenie i miał kontakt z naszymi panelistami. W związku z tym incydentem ponownie bardzo dokładnie analizujemy nasze procedury bezpieczeństwa" - zapewnił Mitch Neuhauser, organizator konwentu.

Olivia Wilde i Jason Sudeikis: historia związku

Wilde była związana z Jasonem Sudeikisem przez dziewięć lat. Para wychowuje razem dwójkę dzieci: 8-letniego syna Otisa oraz 6-letnią córkę Daisy. Zaistniały incydent był związany z etapem ustalania opieki rodzicielskiej pomiędzy parą. Fani aktorki, zarzucają jej eksnarzeczonemu nieeleganckie zachowanie oraz chęć zemsty - Wilde porzuciła go dla młodszego o 10 lat wokalisty - Harry'ego Stylesa. Jednak aktor odciął się od tych zarzutów, utrzymując, że nie miał pojęcia o tym, że materiały zostaną przekazane w taki sposób.

Czy incydent, jaki miał miejsce podczas CienamCon to początek sądowej batalii pomiędzy gwiazdorską parą? Dowiemy się tego pewnie już wkrótce.

___________________

W ELLE.pl na co dzień informujemy Was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym ciężkim czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. Tutaj dowiecie się jak pomagać, sprawdzicie gdzie trwają zbiórki i przeczytacie co zrobić, aby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach: pomoc dla Ukrainy.