Chloë Sevigny ponownie wyszła za mąż i to za tego samego mężczyznę. Aktorka i dyrektor galerii sztuki ponownie stanęli na ślubnym kobiercu. Pierwszy raz pobrali się dwa lata temu, w pandemii, zostając mężem i żoną w sądzie w otoczeniu najbliższych i świętując na maleńkim prywatnym weselu. Później narodziło się ich dziecko, a dokładniej syn: Vanja. Teraz małżonkowie powiedzieli sobie sakramentalne "tak" jeszcze raz i zorganizowali huczną imprezę poślubną. Sevigny zachwyciła na niej swoim charakterystycznym stylem, którym zasłużyła sobie na miano it girl, ale nie zdecydowała się tylko na jedną kreację ślubną. Gwiazda wybrała aż trzy. Główną z nich, w której posła do ołtarza, została marszczona prześwitująca sukienka w stylu naked dress z metką Jean Paul Gaultier, którą w kolekcji wiosna-lato 2022 zaprojektował utalentowany Glenn Martens. Aktorka uzupełniła swój lub fryzurą w postaci zaczesanych w niski koczek włosów oraz liliowym bukietem przewiązanym różową wstążką. 

Jennifer Lopez w "niemodnych" sandałkach na platformie. Gwiazda sprawiła, że znów są pożądane>>

Drugą sukienką ślubną była kreacja na przyjęcie: krótka, biała, z kwadratowym dekoltem, koronkowym asymetrycznym trenem i falującymi rękawami. Metka? Loewe pod wodzą Jonathana Andersona. Bonusowo świeże kwiaty wetknięte za uszy zamiast biżuterii. 

Finałowa kreacja Sevigny była projektem Mugler, konkretniej Caseya Cadwalladera. Zmysłowy koronkowy kombinezon w kolorze kości słoniowej z obcisłymi spodniami z rozszerzającą się w łydce nogawką, gorsetem z dekoltem w kształcie serca i golfem przechodzącym w rękawiczki gwiazda podkreśliła niewielką torebką ze złotą kokardą i jasnymi szpilkami z biżuteryjną klamrą.

"Wczoraj był bez wątpienia najwspanialszy dzień w moim życiu. Błogosławieni, że w końcu możemy podzielić się naszą miłością i zaangażowaniem z przyjaciółmi i rodziną. Tak wielu ludzi włożyło tyle pracy w to, aby było to po prostu idealne, więc z głębi mojego pękającego serca - dziękuję" napisała na swoim Instagramie Chloë Sevigny. Projektant jej sukni skomentował z kolei u siebie: "Największa miłość @chloessevigny i @sinisamackovic. Jestem tak dumny, że ubrałem najwspanialszą pannę młodą. Gratulacje!"

PS Zdjęcia sukien ślubnych najbardziej cool dziewczyny Nowego Jorku możecie obejrzeć u niej na Instagramie. Aktorka opublikowała tam kilka zdjęć ze specjalnej sesji zdjęciowej. 

Te rzeczy będą modne w 2022 roku. 9 największych hitów na wiosnę wg Instagrama>>

___

W ELLE.pl na co dzień informujemy Was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym ciężkim czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. Tutaj dowiecie się jak pomagać, sprawdzicie gdzie trwają zbiórki i przeczytacie co zrobić, aby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach: pomoc dla Ukrainy.