Aż trudno się przekonać do nowego wyglądu aktorki. Charlize Theron przez lata była wierna fryzurze w wersji blond. Czasem zmieniała odcień czy cięcie dla filmu, np. produkcji science-fiction "Æon Flux", ale przez ostatnie lata miała jasne włosy. Dlaczego gwiazda zdecydowała się teraz na ten krok?

Charlize Theron ma nową fryzurę i inny kolor włosów. Jej wygląd zmienił się diametralnie

46-letnia laureatka Oscara zadebiutowała w nowej wersji na wydarzeniu charytatywnym "Charlize Theron Africa Outreach Project’s 2022 Summer Block Party", które zorganizowano w Universal Studios Backlot. Ubrana w białą koszule i niebieskie dżinsy Theron chętnie pozowała z różnymi osobami, a zaproszenie przyjęli m.in. Sofia Boutella, Jordana Brewster, Wyclef Jean, Bryce Dallas Howard, Jeff Goldblum z żoną. 

Na razie nie wiadomo dlaczego Charlize Theron zdecydowała się zostać teraz brunetką i fryzurę w stylu "mullet". Na podobne cięcie zdecydowała się w latach 70. Jane Fonda, a w latach 80. nosili ją sir Paul McCartney czy Billy Ray Cyrus. Kilka lat temu znów wylansowała ją Miley Cyrus. Rihanna i Zendaya też się skusiły na to uczesanie. Fryzura charakteryzujące się długimi włosami z tyłu głowy oraz krótkimi z przodu i po bokach.

Być może znów chodzi o film - aktualnie gwiazda pracuje przy dwóch projektach. Chodzi o kontynuację "The Old Guard" i 10. części "Szybkich i wściekłych". Podano również, że trwają wstępne prace nad "Atomic Blonde 2". 

Dobre kosmetyki do włosów