Charlize Theron i Gabriel Aubry - nowa para w show biznesie? 

Nie cichną plotki! Podobno zdobywczynię Oscara, Charlize Theron i Gabriela Aubry połączyło uczucie. Aktorka „The Fate of the Furious” i kanadyjski model byli już wcześniej łączeni w 2017 roku, zaraz po tym, jak zostali sfotografowani razem w Santa Monica. Theron zaprzeczyła wtedy wszelkim plotkom, zapewniając, że znają się tylko z widzenia, ponieważ ich dzieci chodzą do tej samej szkoły. Gwiazda jest mamą córek: 10-letniej Jackson i 8-letniej August, które adoptowała odpowiednio w 2012 i 2015 roku. Z kolei Aubry ma 14-letnią córkę Nahlę ze swoją byłą dziewczyną - Halle Berry, z którą rozstał się w 2010 roku. Teraz wszystko wskazuje na to, że plotki o romansie między Theron, a Aubry mogą okazać się prawdziwe.

Charlize Theron i Gabriel Aubry - wcześniejsze związki

Charlize Theron nie była z nikim poważnie związana od lipca 2015 roku, kiedy to rozstała się z aktorem Seanem Pennem po półtora roku randkowania. Od tego czasu, gwiazda nie spotykała się z nikim innym, choć jak sama przyznała, samotność zupełnie jej nie przeszkadza. Zdobywczyni Złotego Globu powiedziała, że chętnie poznaje nowych ludzi, ale czuje się również zadowolona ze swojego życia jako samotna kobieta.

"To dziwne, że ludzie nie potrafią sobie z tym poradzić. Byłam na kilku randkach, ale nie umawiałam się z nikim od ponad pięciu lat" - powiedziała gwiazda „Monster” podczas wywiadu w programie The Drew Barrymore Show we wrześniu 2020 roku.

Z kolei Gabriel Aubry, jak już wspominaliśmy, był związany wcześniej z inną zdobywczynią Oscara, aktorką Halle Berry! Gwiazda była starsza od modela o 9 lat, co nie przeszkodziło im jednak zbudować relacji. Halle i Aubry poznali się w 2005 roku podczas sesji fotograficznej dla domu mody Versace, choć model przyciągnął uwagę gwiazdy już wcześniej.

„Zobaczyłam go w reklamie na autobusie. »Co to za facet?« – pomyślałam. Później okazało się, że mamy razem pracować dla Donatelli. Wiedziałam, że to przeznaczenie” – żartowała Berry w programie „Tonight Show” we wrześniu 2009 roku.

Aubry i Berry doczekali się razem córeczki. I choć ich związek nie zakończył się happy endem, para stara się wspólnie dzielić się opieką nad dzieckiem.

____________

W ELLE.pl na co dzień informujemy Was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym ciężkim czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. Tutaj dowiecie się jak pomagać, sprawdzicie gdzie trwają zbiórki i przeczytacie co zrobić, aby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach: pomoc dla Ukrainy.