Czy miłość istnieje? To pytanie znów zadają sobie fani śledzący losy gwiazd Hollywood. Channing Tatum i Jenna Dewan ogłosili separację - para zamierza się rozstać po prawie 9 latach małżeństwa. Nic tego nie zwiastowało! Na dodatek, byli uważani za wzorcowe małżeństwo. Jeszcze dwa tygodnie temu Channing zamieścił wspólne zdjęcie z Jenną, a w grudniu życzył żonie wszystkiego najlepszego z okazji jej urodzin. Fani nie mogą uwierzyć w tę wiadomość, mimo że jest oficjalnie potwierdzona przez sławnych aktorów. Oboje zamieścili na swoich kanałach społecznościowych oświadczenie, z którego dowiadujemy się, że chociaż Channing Tatum i Jenna Dewan nadal się kochają to lepiej będzie, jeśli pozostaną przyjaciółmi, a nie parą. W komunikacie możemy przeczytać:

"Zakochaliśmy się w sobie wiele lat temu i odbyliśmy razem magiczną podróż. Absolutnie nic się nie zmieniło w tym, jak bardzo się kochamy, jednak miłość jest piękną przygodą, która teraz kieruje nas na inne ścieżki. Nie chodzi o żadne tajemnice, czy wydarzenia, które wpłynęły na naszą decyzję - po prostu dwójka najlepszych przyjaciół zdała sobie sprawę, że nadszedł czas, aby dać sobie przestrzeń i pomóc sobie nawzajem by żyć jak najbardziej radosnym i spełnionym życiem. Wciąż jesteśmy rodziną i zawsze będziemy kochającymi rodzicami Everly. Niczego więcej nie będziemy komentować i z góry dziękujemy za poszanowanie naszej prywatności jako rodziny", napisali Channing Tatum i Jenna Dewan.

Miley Cyrus i Liam Hemsworth: znamy przyczyny rozstania pary. Kiedy rozwód? >>

Bella Hadid i The Weeknd rozstali się! to koniec związku modelki i wokalisty >>

Channing Tatum i Jenna Dewan poznali się na planie filmu "Step Up: Taniec zmysłów" w 2006 roku. Trzy lata później 37-latkowie pobrali się, a 31 maja 2013 urodziła się ich córka Everly.