Czy Harry Styles ma nową dziewczynę? To pytanie zadają sobie serwisy internetowe po obu stronach oceanu. Podobno wokalista spotyka się z modelką Camille RoweFrancuzkę amerykańskiego pochodzenia mogliście podziwiać m.in. w reklamie zapachu Dior Poison Gir, czy Dior Homme z Robertem Pattinsonem, lookbooku Mango, jak i w kampanii Chloe, Cacharel, Coach, Gap, H&M, Rag & Bone, Ralph Lauren, Opening Ceremony, czy Zadig & Voltaire. 27-latka urodzona w Paryżu wzięła również udział w pokazie Victoria's Secret 2016 oraz zagrała w komedii "Facet do wymiany" z Guillaume Canet oraz Marion Cotillard.

Skąd te plotki? Podczas wywiadu radiowego u Nicka Grimshawa, prezenter BBC zaczął zadawać pewne niewygodne pytania. 23-letni autor hitu "Sign of the Times" był w tym czasie podłączony do kardiomonitora. W prewnym momencie Grimshaw pokazał zdjęcie Rowe i zapytał o nią Harry'ego Stylesa. Harry odpowiedział, że jej nie zna, ale że pewnie jest wspaniała. Jednak najważniejsza jest mina i zachowanie gwiazdy muzyki. Zobaczcie:

Za to The Sun i The Mirror podają, że Harry i Camille dopiero co zaczęli się spotykać. Oboje zostali przyuważeni podczas pewnego koncertu zorganizowanego w Nowym Jorku. Od tego zaczęły się wszystkie spekulacje.

 Harry Styles wcześniej był związany z np. Kendall Jenner, czy Taylor Swift. Za to Camille była łączona z Andrew Van Wyngarden (MGMT), Devendrą Banhart i zmarłym niedawno modelem/skateboarderem Dylanem Riederem.

Camille Rowe - nowa dziewczyna Harry'ego Stylesa? Zobacz zdjęcia modelki >>

Camille Rowe na pokazie Victoria's Secret 2016 w Paryżu