Cameron Diaz w nowej roli!

Cameron Diaz kilka lat temu ogłosiła, że kończy karierę i przechodzi na aktorską emeryturę. Gwiazda głośno i odważnie mówiła, jak trudne są kanony piękna i wymagania wobec kobiet w branży filmowej. To właśnie z powodu ciągłej presji, Amerykanka wycofała się ze światła reflektorów. Mimo swojej decyzji, Diaz postanowiła spróbować ponownie swoich sił w zawodzie i już niedługo będziemy mogli zobaczyć ją w nowej komedii akcji zatytułowanej „Back in Action”. Cameron zagra u boku swojego przyjaciela, Jamie'ego Foxxa, który jest także współproducentem projektu. Aktorzy grali już wcześniej razem przy takich produkcjach, jak „Męska gra” z 1999 roku, czy remake'u „Annie” z 2014 roku, który był ostatnim filmem Diaz. To właśnie Foxx, jako pierwszy poinformował, o powrocie Cameron do aktorstwa. Dobrą nowiną podzielił się z fanami na swoich social mediach. 

„Back in Action” - co wiemy o nowym filmie z Cameron Diaz?

„Back in Action” to nowa produkcja sygnowana przez Netflix. Reżyserem i współautorem scenariusza jest Seth Gordon, który ma na swoim koncie takie hity jak m.in „Baywatch. Słoneczny patrol”, czy „Szefowie wrogowie”. Niestety, jak na razie mało wiadomo o szczegółach filmu. Zarówno fabuła, jak i reszta obsady pozostają tajemnicą. Nie wiadomo także, kiedy możemy spodziewać się premiery na popularnej platformie streamingowej.

Cameron Diaz - co się działo z aktorką na przestrzeni ostatnich lat?

Po ogłoszeniu swojej decyzji o przejściu na aktorską emeryturę, gwiazda w pełni poświęciła się życiu rodzinnemu. W 2015 roku wzięła ślub z Benjim Maddenem, muzykiem rockowym z zespołu Good Charlotte. Ceremonia odbyła się w domu artystów w Los Angeles. Nowożeńcy wymienili przysięgi w obecności 100 gości, wśród których była m.in. Gwyneth Paltrow, Reese Witherspoon, Drew Barrymore i Nicole Richie. Cztery lata później para powitała na świecie swoją córkę Raddix.