Pomimo wyzwań, Byk i Rak mają pozytywny horoskop partnerski. Te znaki zodiaku w związkach dążą do założenia rodziny oraz osiągnięcia wszystkich wspólnych celów. Stanowią lojalne, zaangażowane partnerstwo, w którym przede wszystkich chodzi o bezpieczeństwo. Bardzo dobrze się uzupełniają - co jest dla nich receptą na sukces?

Byk i Rak w związku

Dopasowanie zodiakalne Rak-Byk wskazuje, że te znaki świetnie się dogadują. Żadne z nich nie mówi zbyt wiele, ale rozumieją swoje wzajemne milczenie i nadają znaczenie każdemu słowu. Najczęściej poruszają tematy związane z miłością, przeszłością, domem lub dziećmi. Rozumieją problemy życia codziennego, dlatego chętnie wymieniają się poradą. Obdarzają się wzajemnym szacunkiem oraz zaufaniem co do powierzonych spraw. 

Znaki zodiaku Byk i Rak zaskakująco dobrze się rozumieją. 

Niestety, Byk bywa bardzo uparty. Nie ma znaczenia, czy ma rację, potrafi zajść innym za skórę. Tylko współczująca postawa Raka potrafi załagodzić jego gwałtowne reakcje. Co innego, gdy Byk odkryje, że Krab miewa bardzo zmienne nastroje. Znak ziemi kocha stabilność, a ta cecha doprowadza go do szaleństwa. Zacznie postrzegać Raka za wariata, machającego rękami bez powodu. Czy w takim razie Rak i Byk w związku mają szansę na szczęśliwe zakończenie? Żeby to określić, trzeba wziąć pod uwagę kilka innych aspektów tej niezwykłej więzi. 

Znaki zodiaku, które najbardziej do siebie pasują >>

Byk i Rak – na co dzień

Znaki zodiaku Rak i Byk cenią sobie spokojne życie. Księżyc to władca znaku Raka, a na dodatek jest wywyższony w Byku, dlatego oboje wyznają jego wartości - tradycję, rodzinę, współczucie, zrozumienie oraz poczucie komfortu. Jednak może istnieć pewna rozbieżność w ich poglądach na świat materialny. Rak to znak wodny, znacznie bardziej skoncentrowany na wartości emocji, podczas gdy Byk zwraca się w stronę bezpieczeństwa finansowego. Czuje strach o swoją materialną egzystencję. Dla Raka ta cecha wydaje się powierzchowna. Jeśli ci dwoje razem założą rodzinę, te kwestie powinny zostać rozstrzygnięte. Miłość oraz troska partnera spod znaku wody uczy Byka prawdziwej wartości pieniędzy.

Jak kłamią znaki zodiaku? >>

Byk i Rak – emocje, duchowość

Rak i Byk w związku są bardzo uczuciowi. Nie tylko z powodu swojej wrażliwości, ale też wyjątkowego połączenia na poziomie duchowym. Krab opiekuje się Bykiem w sferze mentalnej, dając mu wysokie poczucie bezpieczeństwa, a Byk obdarza go miłością poprzez dotyk, dostatnie życie oraz praktyczne spojrzenie na świat. Jest ostoją dla Raka dryfującego w marzeniach. Uczucie tej dwójki nigdy nie przestaje rosnąć. Jeśli spotykają się w dobrych okolicznościach, w których nie muszą o siebie walczyć, sprawy między nimi będą mieć gładki przebieg. Jednak jeśli napotkają przeszkody jeszcze zanim rozwinie się ich wzajemna miłość, prawdopodobnie szybko się zniechęcą i nigdy nie odkryją, co mogliby poczuć, gdyby trochę bardziej się postarali.

Ona Byk i on Rak tworzą trwałe połączenie. Rak w miłości jest osobą bardzo ambitną i mocno upartą. Opiekuje się swoją partnerką, ale miewa częste zmiany nastrojów. Ta cicha, nieśmiała osoba woli przebywać w cieple swojego domu, niż wychodzić do ludzi, "na miasto". Chce być rozpieszczany przez swoją kobietę. Odwdzięcza się wieloma czułymi gestami. Partnerka spod znaku Byka zazwyczaj jest bardzo spokojna. Ma praktyczne podejście do życia i nieczęsto poddaje się emocjom. W kilku rzadkich przypadkach przekracza granice, a wtedy wywołuje prawdziwą burzę. Chce być z mężczyzną lojalnym, współczującym, obdarzającym ją prawdziwym uczuciem. 

Ona Rak i on Byk są sobie niesamowicie bliscy. Zodiakalny Byk jest bardzo pokornym i cierpliwym mężczyzną. Ten silny samiec potrafi też być w dużym stopniu uparty. Zwykle przebywa w dobrze znanych sobie miejscach, a w związek wchodzi dopiero z miłości. Przez długi czas ocenia, czy kobieta, którą spotkał jest tą, z którą chciałby się zestarzeć. Partnerka spod znaku Raka to kochająca istota o łagodnym usposobieniu. Pragnie, aby jej mężczyzna opiekował się nią i chronił przed złem tego świata. Kochana przez silnego Byka, chętnie razem z nim zbuduje swój dom i założy rodzinę będącą wzorowym przykładem dla innych. 

Byk i Rak – w łóżku

Ktoś mógłby pomyśleć, że Byk i Rak w łóżku nie będą połączeni namiętnym romansem. Jednak woda podlewa ziemię, czyniąc z niej płodny grunt. Byk rządzony przez Wenus, planetę kobiecej seksualności, symbolizuje przyjemność fizyczną. Mógłby poświęcić na seks wiele godzin i przerobić wszystkie pozycje z kamasutry. Chce widzieć, dotykać, wąchać, czuć oraz smakować osobę, w której się zakochał. Poznaje ciało partnera od A do Z i czerpie radość z dawania mu satysfakcji. Działa na Raka relaksująco, z łatwością budując jego zaufanie. Ta para lubi przechodzić z sypialni do kuchni, gdzie później odbywa się wspólne gotowanie. 

Znaki zodiaku dopasowane w łóżku >>

Byk i Rak – mocne i słabe aspekty związku

Dopasowanie znaków zodiaku rzadko kiedy jest tak wysokie, jak w przypadku Byka i Raka. Te znaki cenią sobie niezawodność, szczerość, lojalność oraz bezpośrednie okazywanie uczuć. Byk, jako stały znak ziemi, wpływa łagodnie na wrażliwego Raka. Otwiera jego serce i pozwala zapomnieć o złych doświadczeniach z poprzednich związków. Jeden wspiera drugiego, niezależnie od sytuacji. Potencjalne problemy? Dla Byka i Raka komunikacja jest głównym wyzwaniem, nad którym będą musieli popracować. Kraby są wrażliwe i starają się unikać konfliktów. Z drugiej strony Byk jest notorycznie uparty. Kiedy zodiakalny Rak się denerwuje, ma tendencję do dystansowania się od swojego partnera. Rozwścieczony Byk też nie chce z nikim rozmawiać, dopóki nie usłyszy przeprosin. Co gorsza, oba znaki chowają urazę. Jeśli ta dwójka nie może znaleźć sposobu na otwartą rozmowę o problemach, mogą osłabić swoją relację.

Czy Byk i Rak pasują do siebie?

Byk i Rak przedstawiają najdelikatniejszą parę zodiaku. Kiedy są w związku, rzadko znajdują powód do separacji. Mają wspólne cele emocjonalne: miłość, rodzinę i tworzenie domu. To relacja, która odejmuje stres, zapewniając kochankom błogie poczucie bezpieczeństwa. Oboje wiedzą, jak sobie wybaczać i zapominać złe sytuacje. Są dla siebie tym, czego zawsze pragnęli.