Drodzy Czytelnicy,
niemałym zaszczytem jest powiadomić Was, że oto nadchodzą kolejne wieści prosto z planu drugiego sezonu.

Wasza Lady Whisledown

"Bridgertonowie 2" na Netflix. Co wiemy o kolejnym sezonie serialu? Poznaj wszystkie informacje dotyczące kontynuacji tytułu

,,Bridgertonowie 2" na Netflix: pierwsze zdjęcia z planu produkcji

Na pierwszych zdjęciach z planu pojawił się Jonathan Bailey, czyli serialowy Anthony Bridgerton wraz z nową postacią — Simone Ashley, która wcieli się w ekranową miłość lorda jako Kate Sharma. Przypomnijmy, że drugi sezon ,,Bridgertonów" zamiast historii miłosnej Daphne (Phoebe Dynevor) i Simona (Regé-Jean Page) skupi się właśnie na romansie Anthony'ego z Kate.

Zdjęcia aktorów z planu opublikował brytyjski portal Mirror. Pierwsze sceny drugiego sezonu ,,Bridgertonów" zostały nakręcone podczas wyścigu konnego. Obok Jonathana Baileya obecni byli także: Luke Newton, czyli Colin Bridgerton, Luke Thompson jako Benedict Bridgerton, Claudia Jessie grająca Eloise Bridgerton, Ruth Gemmell w roli Lady Violet Bridgerton i Adjoa Andoh wcielająca się w rolę Lady Danbury — mentorkę księcia Hastings.

,,Bridgertonowie" byli inspirowani rodziną Kardashianów? Jak na tę wiadomość zareagowała Kim Kardashian?

,,Bridgertonowie 2" na Netflix. kiedy odbędzie się premiera nowego sezonu?

 ,,Wspaniała obsada Bridgertonów powróci na plan już wiosną tego roku" - poinformował Netflix. Ekipa miała wejść na plan w marcu tego roku, jednak wystąpiły opóźnienia... Kiedy zatem możemy spodziewać się premiery? Prawdopodobnie drugi sezon serialu trafi na platformę dopiero w 2022 roku.

Dlaczego Regé-Jean Page nie wystąpi w serialu "Bridgertonowie 2"? "Aktor otrzymał propozycję zagrania w kilku odcinkach, ale..." 

,,Bridgertonowie": Netflix potwierdził kolejne sezony serialu!

Choć ekipa dopiero weszła na plan drugiego sezonu, już teraz wiemy, że ,,Bridgertonowie" doczekają się nie jednego, a dodatkowych dwóch sezonów! Informację przekazał sam Netflix na swoich kanałach społecznościowych. Co to oznacza? Obok historii miłosnej Anthony'ego, poznamy również losy Benedicta i Colina Bridgertonów.