Najpopularniejsze seriale Netflixa: 10. "Łasuch"

Serial opowiada o chłopcu, który jest pół-jeleniem i pół-chłopcem. Odkrywa, że świat został zniszczony przez kataklizm i dołącza do rodziny stworzonej z takich postaci jak on sam. Po premierze serial obejrzało 60 mln osób. 

Najpopularniejsze seriale Netflixa: 9. "Gambit królowej"

Niezwykły serial o osieroconej dziewczynie, która zmaga się z nałogiem i walczy o to, aby zostać najlepsza szachistką na świecie. 

Najpopularniejsze seriale Netflixa: 8. "Król Tygrysów"

Serial dokumentalny opowiadający o podziemnym świecie hodowców wielkich kotów. Głównego bohatera - Joe'ego oraz innych bohaterów, wśród, których są przywódcy sekt, oszuści oraz narkomani, łączy pasja do tygrysów. Serial obejrzało 64 mln użytkowników. 

Najpopularniejsze seriale Netflixa: 7. "Dom z papieru" sezon 4

Czwarty sezon "Domu z papieru" to dalsze losy ośmiorga przestępców, którzy napadają na hiszpańską mennicę narodową. Serial zjednoczył sobie pokaźne grono fanów, a w pierwszy miesiącu obejrzało go 65 mln osób.

Najpopularniejsze seriale Netflixa: 6. "Stranger Things 3"

Tak, chodzi o 3. sezon amerykańskiego hitu od "Stranger Things". Pierwsza seria przedstawiała historię zaginięcia chłopca, z którą wiążą się pewne tajemnice w tym sekretne eksperymenty i nadprzyrodzone siły. Sezon trzeci opowiada o mrocznym lecie w miasteczku Hawkins w 1985 roku. Podczas pierwszego miesiąca po premierze, "Stranger Things 3" obejrzało aż 67 mln osób.

Najpopularniejsze seriale Netflixa: 5. "Sex/Life"

"Sex/Life" to historia miłosnego trójkąta między pewną kobietą, jej mężem i przeszłością. Porusza także wątek prowokacyjnego spojrzenia na kobiecą tożsamość i pożądanie. W pierwszym miesiącu zdobył pokaźną oglądalność, a mianowicie 67 mln osób. 

Najpopularniejsze seriale Netflixa: 4. "Lupin"

Francuski serial, opowiadający historię Assane'a Diopa. Zainspirowany opowieściami Arsène’a Lupina złodziej obmyśla zemstę na zamożnej rodzinie, która wiele lat wcześniej niesłusznie oskarżyła jego ojca o popełnienie pewnego przestępstwa. Pierwszy miesiąc zaowocował 76 mln odbiorców. 

Najpopularniejsze seriale Netflixa: 3. "Wiedźmin" sezon 1

"Wiedźmin" to epicka opowieść na podstawie kultowej sagi fantasy Andrzeja Sapkowskiego. Geralt z Rivii to samotny zabójca potworów, usiłujący odnaleźć się w świecie, w którym ludzie bywają gorsi niż bestie, na które poluje. Przeznaczenie łączy go z czarodziejką i młodą księżniczką. Razem stawiają czoła zagrożeniom. W pierwszym miesiącu obejrzało go 76 mln użytkowników. 

Najpopularniejsze seriale Netflixa: 2. "Bridgertonowie"

"Bridgertonowie" to amerykański serial, stworzony przez Chrisa Van Dusena i wyprodukowany przez Shondę Rhimes. Tytuł powstał w oparciu o powieści Julii Quinn, których akcja rozgrywa się w erze regencji, w trakcie londyńskiego sezonu, podczas którego debiutantki są prezentowane na dworze, aby znaleźć męża. Serial ujawnia pełne blasku, bogactwa, bólu, radości, a także często samotności, życie członków brytyjskiej elity. W ciągu pierwszego miesiąca obejrzało go ponad 82 mln użytkowników. 

Najpopularniejsze seriale Netflixa: 1. "Squid Game"

Koreańska produkcja opowiadająca o bankrutach, którzy przyjmują zaproszenie do wzięcia udziału w zabawach z dzieciństwa. Zwycięzca otrzyma zawrotną sumę pieniędzy, ale ten kto przegra traci życie. Serial szybko stał się hitem na całym świecie. W pierwszym miesiącu obejrzało go ponad 142 mln osób.