To nie jest wyssana z palca plotka!  Okazuje się, że gdy media łączyły znanego aktora z kolejnymi kobietami, Brad Pitt po cichu spotykał się z pewną modelką. Po miesiącach spotykania się, do sieci trafiły pierwsze zdjęcia pary!

Brad Pitt zakochany? Jego nowa partnerka jest młodsza o prawie 30 lat! 

Chodzi o pewną niemiecką modelkę, która towarzyszyła Bradowi podczas wyjazdu na południe Francji. Paparazzi udało się zrobić parze kilka ujęć. Kilka godzin później amerykańskie serwisy plotkarskie podały, że 27-letnia Nicole Poturalski na pewno zna się z Pittem już listopada zeszłego roku. Oboje byli widziani na występie Kanye Westa w Hollywood Bowl (Los Angeles). Page Six cytuje anonimowe źródło: "Spotykają się i dobrze się bawią na wspólnych wakacjach". Co jeszcze wiemy o nowej wybrance 56-letniego  Brada Pitta? 

Kim jest Nicole Poturalski, nowa dziewczyna Brada Pitta?

Jak już wspomnieliśmy, Poturalski robi karierę w modelingu. Reprezentuje ją niemiecka agencja A Management (w portfolio znajduje się też Monika Jagaciak, Natalia Siódmiak, Eniko Mihalik) oraz Next Management w Los Angeles, a na swoim koncie ma m.in. okładkę w ELLE Germany, sesję beauty w Harper's Bazaar (edycja rumuńska) i kampanię dla marki kostiumów kąpielowych Triangl. Ma 178 cm wzrostu i obserwuje ją ponad 138 tys. osób na instagramie. Daily Mail podaje, że modelka zna pięć języków i pracuje w świecie mody już 10 lat.

Niektórzy internauci stwierdzili, że Nicole jest podobna do poprzedniej partnerki Amerykanina, Angeliny Jolie. Też tak uważacie? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Nico (@nico.potur) Lip 20, 2020 o 3:51 PDT

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Nico (@nico.potur) Sie 7, 2020 o 6:28 PDT

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Nico (@nico.potur) Sie 12, 2020 o 10:45 PDT