Biżuteria na Walentynki: Minimalistyczne pierścionki

Są piękną, unikatową wersją pierścionków zaręczynowych. Spodobają się każdej wielbicielce minimalizmu i nonszalanckiego, francuskiego stylu. Najpiękniejsze pierścionki o subtelnym, geometrycznym designie ma w swojej kolekcji marka Rosa. Model Ivy Ring No.2 (widoczny na zdjęciu) jest wykonany ręcznie. Jego obrączka pokryta jest żółtym złotem, a kamień, który go zdobi to diament. 

Najpiękniejsze pierścionki zaręczynowe 2020, które zdążycie kupić jeszcze przed Walentynkami>>

Biżuteria na Walentynki: Ozdoby do włosów 

Alternatywą dla klasycznych elementów biżuterii, jak kolczyki czy pierścionki, są ozdoby do włosów, które wiosną i latem 2020 znów będą figurować na samym szczycie listy najmodniejszych akcesoriów sezonu. Wybierając takie elementy najlepiej kierować się klasyką - proste formy, uniwersalne motywy wykonane ze srebra, pokryte złotem. Pszczoła oznacza skupienie na tu i teraz, słodycz spełnienia… Ta, projektu Anny Samkow wykonywana jest ręcznie, a pokrywa ją 24-karatowe złoto. 

Biżuteria na Walentynki: Medaliony

Przeciwieństwa przyciągają się także w biżuterii. Jeżeli Twoja ukochana od bransoletek czy kolczyków woli naszyjniki, postaw na najmodniejsze zestawienie sezonu - delikatny, cienki łańcuszek i dużą, masywną zawieszkę. Tego rodzaju medaliony ma w tym roku w swojej polska marka Jagg. Jewels - zawieszone na pokrytym złotem łańcuszku dwie blaszki o nieregularnym kształcie, stworzą idealny prezent walentynkowy. 

Biżuteria na Walentynki: Blask metalu

Wiosną i latem 2020 królują wszelkie rodzaje błysku. Najbardziej pożądane są te, które nie świecą blaskiem kamieni, a metalu. Wyjątkowe, monolityczne kolczyki z nakrapianego srebra znajdziecie w butiku marki Umiar. Kolczyk są w całości wykonane ręcznie ze srebra próby 930 i pozłacane 24-karatowym złotem.

Więcej propozycji walentynkowych prezentów znajdziecie w naszej galerii