Beyoncé zaprojektuje kolekcję dla Topshop? Wszystko na to wskazuje! Piosenkarka prywatnie jest wielką fanką brytyjskiej sieciówki (wystarczy przjerzeć jej zdjęcia na blogu iam.beyonce.com), co więcej jej letnia linia dla H&M (zobacz zdjęcia) odniosła nie tylko suksec PR-owy, ale również kasowy. 

Jak podaje opiniotwórczy serwis WWD, Beyoncé zamierza stworzyć linię typu streetwear nawiązującą do stylistyki sportowej. Nie znamy jeszcze dokładnej daty premiery, wiemy jedynie, że ubrania, buty i akcesoria pojawią się w sklepach jesienią 2015. Co ciekawe, sir Philip Green podobno ujawnił, że nie chodzi o "zwykły" projekt firmy z gwiazdą, tylko o "budowanie nowego brandu - oddzielnego biznesu z własnym biurem, szefostwem, a nawet budynkiem". Czy to początek dłuższego projektu z artystką, czy Topshop zamierza wejść w nieznane dla siebie rejony? Vogue.co.uk. stwierdza, że Beyoncé jest 50% udziałowcem spółki Parkwood Topshop Athletic Ltd. Co więcej, Green wynajął dla niej dwóch projektantów (jeden ma specjalizować się w trendach, drugi będzie odpowiedzialny za stronę technologiczną), a nawet odrębnego dyrektora kreatywnego do tego konceptu.

Zobacz jak Beyonce prezentuje się w ubraniach Topshop >>

AKTUALIZACJA

26.11.2015

Według pierwszych doniesień i plotek, nowa marka Beyoncé i Topshop miała wystartować pod koniec bieżącego roku. Jednak w wywiadzie dla Evening Standard, sir Philip Green ujawnił, że premiera odbędzie się w przyszłym roku i trafi do 20 krajów. Co więcej jego firma wydała oświadczenie, w którym możemy przeczytać:

"Rozwijamy naszą dystrybucję na całym świecie ze względu na wprowadzenie nowej, ekscytującej marki na wiosnę 2016".

Czekamy na kolejne informacje!