Beyoncé znów jest w ciąży! To nie jest kolejna plotka! Gwiazda takich hitów jak "Crazy In Love", "Halo", "Single Ladies", "Formation", czy "Drunk In Love" potwierdziła swój "błogosławiony stan" zamieszczając na instagramie zdjęcie oraz ten podpis (oryginalny post zobaczysz poniżej):

"Chcielibyśmy się podzielić swoją miłością oraz szczęściem. Zostaliśmy pobłogosławieni dwa razy. Jesteśmy niebywale szczęśliwi, bo nasza rodzina powiększy się o dwie osoby. Dziękujemy za wszystkie życzenia - Carterowie".

Wniosek jest prosty - Beyoncé spodziewa się bliźniąt! Gdy Amerykanka potwierdziła pierwszą ciążę w sierpniu 2011 roku w show-biznesie pojawiły się plotki, że artystka skorzystała z wynajętej surogatki. Wokalistka stroniła od mediów, nie chwaliła się fotografiami, a dowodem na prawdziwość plotki miał być filmik, na którym widać jak piosenkarka siada na krześle, a jej ciążowy brzuszek dziwnie się wygina. Tą sprawą "żył" cały show-biznes:

Potem artystka uciszyła plotkarzy, gdy w dokumencie zatytułowanym "Beyoncé: życie to tylko sen" zaprezentowała się w ciąży (zobacz zwiastun filmu z 2013 roku zrealizowanego dla HBO >>). Córka Beyoncé i Jaya-Z, Blue Ivy Carter, przyszła na świat w sobotę, 7 stycznia 2012 roku, w prywatnym skrzydle nowojorskiego szpitala Lennox Hill. Mała księżniczka Carter będzie miała teraz rodzeństwo. Gratulujemy!