Modelka większość kwarantanny spędziła w Pensylwanii na farmie swojej matki Yolandy, wraz z siostrą Gigi, która spodziewa się dziecka razem ze swoim partnerem, Zaynem Malikiem. Kilka dni temu Amerykanka została sfotografowana na ulicach Nowego Jorku w swoim dopracowanym, charakterystycznym dla lat 90. stylu.

Supermodelka zaprezentowała swoje długie nogi oraz pięknie umięśniony brzuch w przyciągających wzrok efektownych spodniach, w print z okładką Playboya z 1970 roku z Debbie Ellison. Frapujące sztruksowe spodnie pochodzą od Soulland, marki założonej w 2002 roku w Danii przez 17-letniego Silasa Adlera, która obecnie podbija światowe rynki mody. Model spodni „Playboy Fawna Pants” można kupić za około 1 300 zł. Swój look Bella uzupełniła krótką koszulką z długimi rękawami oraz białym tank topem. Do outfitu Hadid dobrała najmodniejszy, a wręcz kultowy dodatek, czyli trampki sygnowane gwiazdką, wpisujące się w estetykę lat 90. Model o nazwie „Vintage Canvas Chuck” pochodzi od amerykańskiego brandu Converse i można go kupić w promocyjnej cenie za około 225 zł. Charakterystycznym tłem i przysłowiową wisienką na torcie, zwieńczającą cała stylizację, była mandarynkowa torebka wykonana w 100% ze skóry wegańskiej od liberyjsko-amerykańskiego  projektanta mody i założyciela marki Telfar. Cena wspomnianej torebki to ok. 600 złotych. Siostra Gigi wzbogaciła swój wygląd czarną maską ochronną Chrome Hearts Face Mask (marka biżuteryjna, która przyczynia się do walki z COVID-19, produkując maski i inne środków ochrony osobistej podczas pandemii) oraz okularami przeciwsłonecznymi od brytyjskiej marki DMY BY DMY w cenie blisko 700 zł.

Absolutnie nikogo nie powinien już dziwić fakt, że Bella Hadid znajduje się na szczycie list stylowych gwiazd street stylu. W końcu nie jeden raz zaskakiwała nas swoimi "fashionowymi" pomysłami, ma świetne, wręcz niebanalne podejście do mody i słynie ze spektakularnych zmian wizerunku. 

Getty Images