Adam Levine zdradził ciężarną Behati Prinsloo z influencerką? 

Od wybuchu skandalu obyczajowego, w który uwikłany jest Adam Levine, minęło już nieco czasu. Jeśli zdążyliście wyrzucić z pamięci medialne doniesienia albo zgubiliście się w gąszczu teorii, przypominamy, że całą sytuację zapoczątkowała seria TikToków autorstwa Sumner Stroh. Influencerka podzieliła się z obserwatorami dowodami na rzekomą zażyłość z popularnym muzykiem. Mąż ciężarnej Behati Prinsloo miał regularnie wymieniać wiadomości z 23-letnią dziewczyną i sugerować jej, że nazwie następne dziecko jej imieniem. W kolejnych dniach na jaw wyszła prywatna korespondencja wokalisty z trzema innymi kobietami. Adam Levine nie szczędził internautkom komplementów i proponował im intymne spotkania.

Źle oceniłem sytuację i coś podkusiło mnie ku temu, by rozmawiając z kimkolwiek innym niż moja żona w jakkolwiek zalotny sposób” – wyjaśniał później skompromitowany artysta. „Nie miałem romansu, jednak przekroczyłem granicę w godnym pożałowania okresie mojego życia. W niektórych momentach było to nieodpowiednie. Zająłem się tym i podjąłem kroki, aby zaradzić problemom. Moja żona i rodzina to wszystko, na czym mi zależy. Byłem naiwny i głupi, aby ryzykować utratę jedynej rzeczy, jaka się dla mnie liczy. Był to największy błąd, jakiego mogłem się dopuścić. Nigdy więcej tego nie zrobię”.

Behati Prinsloo wraca na Instagram po skandalu ze zdradami Adama Levine'a. Modelka opublikowała wymowne zdjęcie

Według prasy Behati Prinsloo-Levine była zasmucona postępowaniem męża, ale mimo to pojawiała się publicznie u jego boku. Para spodziewająca się właśnie trzeciego dziecka widziana była pod szkołą swoich córek i na wspólnych zakupach. Z zachowania małżonków wnioskować można, że afera nie zdołała ich poróżnić. Modelka i muzyk trzymali się za ręce i uśmiechali. Zaledwie kilka dni temu rodzice Dusty Rose i Gio Grace wzięli udział w gali charytatywnej w Las Vegas. Według świadków wokalista Marron 5, który tego wieczora występował na scenie, miał w pewnym momencie podejść do żony i patrząc jej w oczy zaśpiewać słowa „All I need”.

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski rozstali się. „Była to decyzja trudna, lecz konieczna” >>

Mimo wszelkich sygnałów wskazujących na to, że kryzys został zażegnany, Behati Prinsloo unikała stawania w obronie męża. Nie publikowała również w mediach społecznościowych. Sytuacja zmieniła się 14 października, kiedy na Instagramie pojawiło się archiwalne zdjęcie zza kulis pokazu Victoria's Secret. Na stories trafiła fotografia, na której gwiazda pokazuje język i wystawia do obiektywu środkowy palec. Fani natychmiast zinterpretowali to jako komentarz do rodzinnej sytuacji i uciążliwego zainteresowania mediów.


behatiprinsloo / instagram.com

Z kolei dwa dni temu była modelka bieliźnianej marki opublikowała nagranie, na którym prezentuje ciążowe krągłości w zaciszu starannie uporządkowanej domowej garderoby. Szeroki uśmiech sugeruje, że zamieszanie wokół jej małżeństwa nie odbiło się szczególnie mocno na jej nastroju. 

behatiprinsloo / instagram.com

To nie pierwszy raz, gdy para staje w obliczu wyzwań i związkowych nieporozumień. W początkowej fazie relacji doszło nawet do tymczasowego rozstania. „Zerwaliśmy na dwa miesiące, a potem zdaliśmy sobie sprawę, że była to najgorsza decyzja. Potem wróciliśmy do siebie, zaręczyliśmy i wzięliśmy ślub. To było szalone!” – zwierzyła się Behati.

Z kolei Adam nieraz deklarował, że traktuje małżeństwo bardzo poważnie i marzy o dużej gromadce potomków. „Chcemy mieć dużo dzieci. Co najmniej pięcioro jak w Maroon 5. Będziemy mieć cały zespół dzieci!” – powiedział w programie Ellen DeGeneres.