Candace Bushnell ma nowego partnera!

Jak donoszą zagraniczne media, Candace spotyka się z 21-letnim modelem. Bliska przyjaciółka autorki potwierdziła, że ona i tajemniczy mężczyzna "rozmawiają" już od jakiegoś czasu. Para poznała się podczas nowojorskiego Tygodnia Mody na początku tego roku i od tego czasu jest ponoć nierozłączna.

Co wiemy o nowym wybranku pisarki? Niestety, jego tożsamość jest na razie nieznana. Wiadomo jedynie, że autorkę zauroczyły "ciemne oczy” modela. Jednak młodszy mężczyzna to nie jedyny kandydat ubiegający się o względy pisarki. Autorka „Seksu w wielkim mieście” ma ponoć również innego 91-letniego zalotnika!

Wszystko wskazuje na to, że życie uczuciowe Bushnell wreszcie rozkwitło na nowo. Jakiś czas temu, Candace zdradziła magazynowi People, że obecnie z nikim się nie spotyka. 

"Nie chodzę na randki. Nie jestem w związku i to jest w porządku. Nie mówię, że w przyszłości tego nie zrobię, ale myślę, że rzeczywistość jest taka, że kiedy się starzejesz, nie martwisz się tym tak bardzo" - powiedziała w grudniu ubiegłego roku pisarka. 

Candace Bushnell - jej dawne związki

Lista byłych partnerów pisarki jest długa. Candace była żoną dyrektora nowojorskiego baletu - Charlesa Askegarda. Para była małżeństwem przez 10 lat. Wcześniej, autorka spotykała się także z wydawcą Bobem Guccione Jr, senatorem Alem D'Amato, współzałożycielem magazynu „Talk” Ronem Galottim, modelem Michaelem Berginem i brytyjskim inwestorem Stephenem Morrisem. W podcaście "Bradshaw Boys", autorka przyznała także, że była kiedyś na randce z Johnem Corbettem, który w hicie „Seks w wielkim mieście” wcielał się w postać Aidana. Związek pary nie przetrwał, ponieważ aktor związał się z Bo Derek, którą później poślubił.