Austin Butler i Kaia Gerber w namiętnym pocałunku

Nowa, gorąca para nie zwracała uwagi na gapiów, kiedy w środę na Festiwalu Filmowym w Cannes odbyła się premiera nowego filmu Butlera pt. „Elvis". Aktor, który wcielił się w rolę króla rock'n'rolla w biograficznym dramacie muzycznym, został wielokrotnie przyłapany na okazywaniu czułości swojej dziewczynie. W pewnym momencie, ku zaskoczeniu wszystkich, 30-letni Butler i 20-letnia Gerber zaczęli się namiętnie całować, trzymając się za głowy i uśmiechając się do siebie.

Te zdjęcia obiegły właśnie cały internet! Wszyscy mówią tylko o tym. 

Austin Butler i Kaia Gerber - związek

Związek Austina Butlera i Kaia Gerber stał się tematem plotek pod koniec 2021 roku, gdy zauważono ich razem na zajęciach jogi. Pięć miesięcy później, zakochani zadebiutowali na czerwonym dywanie podczas Met Gali 2022, oficjalnie potwierdzając swój związek. Aktor udzielił ostatnio wywiadu dla magazynu GQ, gdzie przyznał, że stroni od udzielania informacji, co do jego związku z modelką.

"Nie sądzę, abym chciał się czymś podzielić w tej sprawie" - odpowiedział zapytany o Gerber.

Austin Butler o roli w filmie „Elvis”

Austin Butler wciąż dochodzi do siebie po roli w filmie „Elvis". W rozmowie z GQ aktor zdradził także, że po zakończeniu zdjęć do filmu Baza Luhrmanna, jego organizm przestał odpowiednio funkcjonować, przez co trafił do szpitala.

„Dzień po zakończeniu zdjęć do filmu ‚Elvis’ moje ciało zaczęło się wyłączać. Następnego dnia obudziłem się o czwartej nad ranem z potwornym bólem i zostałem przewieziony do szpitala” - powiedział aktor.

Austin podzielił się informacją, że zdiagnozowano u niego wirusa, który symuluje zapalenie wyrostka robaczkowego. Rola w filmie była dla aktora również sporym obciążeniem emocjonalnym. Butler opowiedział o swoim pierwszym spotkaniu z byłą żoną Elvisa - Priscillą Presley.

"Wyglądała jak anioł" - wspomina Austin. 

Austin dodał, że choć rola wymagała z jego strony sporej transformacji, to jednak łączyło go z Elvisem ważne doświadczenie życiowe.

"Jego matka odeszła, gdy miał 23 lata, tak samo jak moja, gdy też miałem 23 lata. Kiedy się o tym dowiedziałem, przeszły mnie dreszcze” - przyznał aktor.

Austin Butler o związku z Vanessą Hudgens

W tym samym wywiadzie, aktor został zapytany także o relacje, jakie łączą go z byłą partnerką - Vanessą Hudgens. Jednak Butler unikał jednoznacznej odpowiedzi.

"Życie jest pełne zmian i trzeba znaleźć sposób na to, by ciągle się rozwijać i wzrastać" - powiedział dziennikowi.

Butler i Hudgens byli razem przez prawie dziewięć lat, zanim w styczniu 2019 roku poinformowali fanów, że zakończyli swój związek.