Zaskoczeni? Fani Ashley Benson i G-Eazy nie mogą uwierzyć w ostatnie informacje. Czyżby aktorka i muzyk byli parą? Tak insynuują zagraniczni dziennikarze. A przecież kilka dni temu dopiero co ujawniono, że Benson i Cara Delevingne postanowiły się rozstać. Czy chodziło o relację Ashley z raperem?

Ashley Benson i G-Eazy są parą? To dlatego aktorka zakończyła swój związek z Carą Delevingne?

Przypomnijmy, tydzień temu media obiegły wieść o rozpadzie związku Ashley Benson i Cary Delevingne. Podobno panie "rozstały się w kwietniu, a Delevingne spędzała czas z przyjaciółkami" - ujawnił magazyn People. Ostatni raz Cara i Ashley były widziane razem w marcu tego roku. Paparazzi zrobili zdjęcia parze w trakcie zakupów spożywczych. Teraz media łączą nazwisko celebrytki z G-Eazy. Powód? Wspólne zdjęcia pary. Na Twitterze pojawiła się już masa komentarzy na ten temat.

Paparazzi zrobili fotografie Ashley Benson i G-Eazy, gdy wspólnie czas spędzali na zakupach spożywczych (ostatnio tylko tak fotografom udaje się zlokalizować celebrytów). Oboje mieli na twarzy maski i nie widać było, żeby ze sobą flirtowali. Smaczku dodaje fakt, że Benson i G-Eazy nagrali razem nową wersję piosenki "Creep" z repertuaru Radiohead. Piosenka trafiła na platformę YouTube 21 kwietnia tego roku. 

Wcześniej G-Eazy spotykał się z wokalistką Halsey, a także z modelką Yasmin Wijnaldum oraz  scenografką Christina Roseann Ray. Ashley Benson i Cara Delevingne spotykały się przez dwa lata. Oficjalnie celebrytki ujawniły się jako para w czerwcu 2019 roku. Brytyjka zamieściła wtedy filmik na instagramie, gdzie widać było jak Cara całuje Benson.