Anna Lewandowska urodziła! - krzyczą nagłówki wszystkich serwisów informacyjnych w Polsce. Ta informacja nie powinna być a ż tak wielkim zaskoczeniem, ponieważ dziennikarze wstępnie obliczyli, że rozwiązanie może nadejść pod koniec kwietnia lub na początku maja. Dziś już wiemy, że Anna Lewandowska urodziła, a informację ujawnił szczęśliwy tata, Robert Lewandowski. 

Anna Lewandowska urodziła! Znana jest płeć i imię dziecka!

Informacje o rozwiązaniu, a zwłaszcza płci dziecka były utrzymywane w ścisłej tajemnicy do końca. Robert Lewandowski przyznał, że został szczęśliwym ojcem drugiej córki. Na swoim instagramie słynny piłkarz napisał: "Cześć malutka, witaj na świecie Laura. Dobra robota mamusiu" ( po ang. "Hello little one, welcome to the world Laura! Well done Mummy"). Gratulacje składają gwiazdy, influencerzy, sportowcy oraz fani pary. Anna Lewandowska i Robert Lewandowscy nazwali drugie dziecko Laura. Para jest już rodzicami Klary, która 4 maja obchodziła 3. urodziny

Przypomnijmy, ciąża Anny Lewandowskiej została ujawniona w listopadzie ubiegłego roku. Robert Lewandowski podczas meczu Ligi Mistrzów (w 69 minucie gry Bayernu z Olympiakosem) oficjalnie potwierdził nowinę tzw. "cieszynką" - piłkarskim umownym gestem oznaczającym, że zawodnik zostanie ojcem. Tak samo świat dowiedział się o Klarze, pierwszym dziecku Lewandowskich.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Robert Lewandowski (@_rl9) Maj 6, 2020 o 2:01 PDT