Anna Lewandowska urodziła - córeczka ma na imię Klara!

Od kilku dni polscy internauci czekali na informację, czy Anna Lewandowska urodziła dziecko. Pierwsze newsy na ten temat pojawiły się już 26 kwietnia, jednak ani 28-letnia trenerka, ani jej mąż, Robert Lewandowski ich nie potwierdzili. Spodziewano się, że znany piłkarz ogłosi tę nowinę podczas meczu między Bayernem Monachium a Borussią Dortmund. Fani jednak nie doczekali się, żadnego gestu czy wypowiedzi w tej sprawie. Co więcej, sportowiec nie trafił ani jednej bramki podczas tego spotkania. Czyżby był rozkojarzony i martwił się stanem swojej żony? Plotki zaczęły się w momencie, kiedy Ania opublikowała na swoich kanałach społecznościowych emocjonaly post o miłości i swoim mężu. 

"Z tym "ziomkiem", moim największym przyjacielem mogę przez całe życie "konie kraść".W jedności SIŁA!"

Anna Lewandowska w modnym płaszczu od polskiej marki. Kupicie go teraz za niższą cenę >>

Teraz możemy napisać oficjalnie: Anna Lewandowska została mamą! Robert Lewandowski został ojcem! Trenerka i piłkarz zostali szczęśliwymi rodzicami małej Klary. O zdarzeniu poinformował Robert na swoim instagramie. Reprezentant Polski w piłce nożnej zamieścił zdjęcie z córeczką.

Przypomnijmy, pierwsze spekulacje pojawiły się w maju zeszłego roku, gdy Ania przyznała, że zamierza teraz zwolnić tempo. Zmieniła dietę: wcześniej była fanką posiłków wege, potem przyznała, że je bekon na śniadanie (więcej przeczytasz o tym tutaj >>). Pogłoski okazały się prawdą, gdy w grudniu, piłkarz Bayern Monachium zgodnie ze zwyczajem piłkarskim po strzelonym golu wyjął piłkę z siatki, włożył ją pod koszulkę i przystawił kciuk do ust. To był sygnał: zostanę tatą. Kilkanaście minut później na oficjalnym Facebooku Anny Lewandowskiej "Healthy plan by Ann" ukazał się post rozwiewający wszelkie watpliwości. Kanały społecznosciowe słynnych małżonków zostały zalane gratulacjami, zarówno ze strony fanów jak i sportowej branży.