Od kiedy Anna Lewandowska urodziła córeczkę, cały kraj czeka na kolejne zdjęcia małej Klary. Znani rodzice pragną te prywatne chwile zachować dla siebie, ale raz na jakiś czas popularna trenerka publikuje na swoim instagramie @annalewandowskahpba fotografie z dziewczynką. Nie ma jeszcze kadru, gdzie widać w całości kilkumiesięczną Klarę, ale widocznie Lewandowscy, tak jak niektórzy rodzice nie chcą zamieszczać w internecie "pełnych" ujęć swojego potomstwa.

Anna Lewandowska w modnym płaszczu od polskiej marki. Kupicie go teraz za niższą cenę >>

Kilka miesięcy temu pod jednym z postów rozgorzała dyskusja, o tym że Anna Lewandowska nie powinna całować Klarę w usta. Czemu? Ze względu na wirusy (zwłaszcza ten opryszczki wargowej). Część fanek była oburzona tym zachowaniem, jednak inne mamy broniły Lewandowskiej - przecież nie można się oprzeć własnemu dziecku.

Anna Lewandowska publikuje zdjęcia z córką Klarą >>

Przypomijmy, Klara Lewandowska urodziła się 4 maja 2017 roku.  O narodzinach dziewczynki poinformował polski piłkarz zamieszczając tego dnia na swoich kanałach społecznościowych zdjęcie z niemowlakiem. Z całego świata posypały się gratulacje dla pary, za które świeżo upieczona mama podziękowała na swoim insta. 

Pierwsze plotki o porodzie Anny Lewandowskiej pojawiły się już 26 kwietnia, jednak ani 28-letnia trenerka, ani jej mąż, Robert Lewandowski nie potwierdzili tego newsa. Spodziewano się, że znany piłkarz ogłosi nowinę podczas meczu między Bayernem Monachium a Borussią Dortmund. Fani jednak nie doczekali się, żadnego gestu czy wypowiedzi w tej sprawie. Ciążę Anny Lewandowskiej potwierdził Robert, gdy w grudniu zeszłego roku, piłkarz Bayernu zgodnie ze zwyczajem piłkarskim po strzelonym golu wyjął piłkę z siatki, tym razem jednak włożył ją pod koszulkę i przystawił kciuk do ust. To był sygnał: zostanę tatą. Kilkanaście minut później na oficjalnym Facebooku Anny Lewandowskiej "Healthy plan by Ann" ukazał się post rozwiewający wszelkie wątpliwości. 

Anna Lewandowska publikuje zdjęcia z córką Klarą >>