Szanse na 2. sezon "And Just Like That" maleją po oskarżeniach Chrisa Notha

Powstanie drugiego sezonu najnowszego serialu "And Just Like That" wydawało się pewne po tym, jak twórca Michael Patrick King przyznał, że to nie koniec historii Carrie Bradshaw i jej przyjaciółek. Jednak z nieoficjalnych źródeł wynika, że drugi sezon kontynuacji "Seksu w wielkim mieście" może nie powstać z powodu skandalu wokół jednego z bohaterów. Mowa tu oczywiście o głośnej aferze związanej z oskarżeniem Chrisa Notha, który wciela się w rolę Mr. Biga, o napaść seksualną. Aktor został oskarżony o molestowanie przez cztery różne kobiety, zaledwie tydzień po premierze pierwszego sezonu "And Just Like That". Mimo tego, że zaprzeczył wszystkiemu, z powodu kontrowersji związanych z sytuacją rozmowy na temat drugiego sezonu zostały wstrzymane. 

– Była mowa o zrobieniu kolejnego sezonu, ale po tych ostatnich kilku dniach wszystkie te rozmowy ustały. Wszyscy są zdruzgotani - wyznaje informator portali UsWeekly

Gwiazdy komentują zajście z udziałem Chrisa Notha

Główne gwiazdy serialu "Seks w wielkim mieście" oraz "And Just Like That", czyli Sarah Jessica Parker, Cynthia Nixon oraz Kristin Davis, udostępniły w swoich relacjach na Instagramie oświadczenie, w którym wyznały, że są bardzo zszokowane całą sytuacją z udziałem Notha i wspierają poszkodowane kobiety. Jak się okazuje, najbardziej zdruzgotana jest Sarah Jessica Parker, czyli serialowa Carrie Bradshaw, żona Mr. Biga, która prywatnie przyjaźniła się z Chrisem Nothem. Aktorka nie miała pojęcia o sytuacji, póki nie została ona nagłośniona. 

– Ona zawsze zaciekle broniła Carrie Bradshaw i jest wściekła, że ona i wszyscy inni z serialu zostali postawieni w takiej sytuacji. Nie chodzi o pieniądze, ale raczej o jej dziedzictwo. Carrie była uosobieniem pomagania kobietom, a teraz kobiety mówią, że zostały skrzywdzone dosłownie na jej oczach – wyznało źródło portalu UsWeekly

Czy uśmiercony w pierwszym odcinku Mr. Big pociągnie za sobą resztę ekipy i zakończy kontynuację "And Just Like That"? Czekamy na więcej informacji na ten temat.