O kontynuacji słynnego filmu mówiło się od 2013 roku. W końcu plotki o rozwinięciu filmu z udziałem Christiana Bale'a zostały potwierdzone. Czego możemy się spodziewać po ponad dwóch dekadach od premiery produkcji?

Leonardo DiCaprio stworzy remake "Na rauszu", który został nagrodzony tegorocznym Oscarem. Kto zagra w nim główną rolę?

,,American Psycho": kontynuacja filmu z udziałem Christiana Bale'a

Kevin Beggs, prezes Lionsgate TV w wywiadzie dla Deadline, odniósł się do spekulacji i przyznał, że kontynuacja filmu jest „w fazie rozwoju”. Serial ma zostać opracowany przez FX i Lionsgate. Co prawda, Beggs nie dodał nic więcej, ale mamy nadzieję, że już wkrótce zostaną ujawnione kolejne szczegóły.

Przypomnijmy, że spekulacje o kontynuacji kultowego filmu z 2000 roku pojawiły się po raz pierwszy w 2013 roku. W tamtym czasie pojawiły się też plotki, że na czele projektu stoi scenarzysta Stefan Jaworski, choć teraz nie wiemy, czy w dalszym ciągu pozostaje związany z projektem.

Oscary 2021: Anthony Hopkins doceniony za rolę Ojca. W jakiej kategorii Akademia nagrodziła ,,The Father"?

,,American Psycho": fabuła kultowej produkcji

Film ,,American Psycho" jest oparty na kontrowersyjnej powieści Bret Easton Ellis z 1991 roku pod tym samym tytułem. W produkcji Christian Bale wciela się w Patricka Batemana, biznesmena- psychopatę żyjącego w latach 80., który prowadzi podwójne życie jako seryjny morderca. Dzięki doskonałym przygotowaniom i starannemu planowaniu wszystko idzie po jego myśli...

W obsadzie znaleźli się m.in.: Chloë Sevigny, Willem Dafoe, Reese Witherspoon, Jared Leto czy Justin Theroux.

Film otrzymał jedynie kilka nominacji i nagród.

„Opowieść podręcznej” powraca z czwartym sezonem na HBO GO. Zdradzamy szczegóły nowych odcinków produkcji!