Świat muzyki popularnej przez ostatnie kilka dni "żyje" nominacjami do nagród Grammy. I chociaż oficjalna gala i rozdanie statuetek odbędzie się dopiero 26 stycznia 2020 roku, Grammy Awards - jak co roku - już wzbudzają wielkie emocje. Na liście nominowanych do najlepszej piosenki znalazły się utwory takich artystów jak na przykład Billie Eilish, Ariana Grande czy Bon Iver. Galę z kolei poprowadzi Alicia Keys, która również była obecna na uroczystym ogłoszeniu nominacji w programie “CBS This Morning” w Nowym Jorku. Z tej okazji artystka postawiła na zestaw utrzymany w jednym kolorze - pudrowym różu, co mogło wydawać się dość ryzykowne.

Emily Ratajkowski w modnych butach od polskiej projektantki. Kupicie je teraz za niższą cenę >>

Selena Gomez w modnym płaszczu ze znanej sieciówki! Kupicie go teraz ze zniżką >>

Alicia Keys w modnych kolczykach od polskiej marki i różowym kombinezonie

Getty Images

Keys wybrnęła jednak perfekcyjnie, udowadniając, że delikatny róż w wersji maxi wcale nie musi wypadać infantylnie, a wręcz wygląda bardzo stylowo. Oversize’owy kombinezon, który Alicia miała na sobie, to projekt marki Zimmermann, model Wavelength Boilersuit z wiosennej kolekcji 2020. Na platformie Moda Operandi był on dostępny do kupienia od ręki za około 1000 $. Do niego dobrała klasyczne sandałki na szpilce w kolorze nude od Briana Atwooda. Co ciekawe, również we włosy udało jej się dosłownie “wpleść” najnowszy trend - swój długi warkocz poprzetykany miała połyskującymi cyrkoniami. Alicia Keys od kilka lat promuje naturalny look, więc próżno szukać wyrazistego makijażu.

Nie możemy nie wspomnieć o biżuterii. Alicia Keys miała na sobie duże złote koła i delikatny złoty łańcuszek na szyję. Kolczyki wokalistki znajdziecie w ofercie polskiej marki Lilou - są częścią kolekcji Lune. Linia "oparta jest na motywie księżyca – powiernika marzeń i snów". Kolczyki Keys w rozmiarze XL i do tego pozłacane 18-karatowym złotem kupimy na stronie marki za 229 zł. 

Biżuterię Lilou noszą m.in. Camilla Cabello, Christina Aguilera, Sandra Bullock, Halle Berry czy Nicole Scherzinger

Kolczyki Lune od Lilou